M9 Ultra?este un alt nou 2022?Clona Apple Watch Ultra care acceptă apeluri Bluetooth și controlul accesului NFC la un preț scăzut. Este un smartwatch sportiv care are un design pătrat, cu un ecran IPS mare de 1,99 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Monitor de oxigen din sânge SPO2, Monitor de tensiune arterială, Moduri multi-sport, IP67 impermeabil, și așa mai departe. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Design of M9 Ultra SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, this new M9 Ultra watch comes in a square shape that looks stylish, la modă, și similar cu Apple Watch Ultra. Measuring 45*38*14mm and weighing about 55g. Există trei butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The M9 Ultra smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Referitor la ecranul de afișare! This M9Ultra smart watch has a 1.99-inch Large IPS touch screen covered with 2.5D glass and is created with a resolution of 240*286 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, la pachet cu diverse fețe de ceas și este disponibil în negru, galben, kaki, și culori portocalii.
Features of M9Ultra Smart Watch:

M9 Ultra is an IP67 waterproof smartwatch, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. This Apple Watch Ultra clone?de asemenea, vă ajută să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, This M9 Ultra smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge Monitor de tensiune arterială, Memento sedentar, Moduri multisports, Plată Alipay offline, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. Acest smartwatch este echipat cu un 200 Capacitatea bateriei mAh cu 2-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2022
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2022
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
M9 Ultra Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | M9Ultra |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 45*38.5*14mm |
| Greutate | 55g |
| Culori | Negru, Portocale, Galben, Kaki |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.99 inch |
| Rezoluția ecranului | 240*286 |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 & V4.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 200 mAh |
| Utilizare normală | 2-5 zile |
| Numele aplicației | HryFine |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Pretty design, 1.99-inch Ecran mare, Apel Bluetooth, 4 Tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport, Preț foarte ieftin
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
The M9 Ultra smartwatch is available only on Alibaba and Aliexpress at different prices. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs!
Verificați prețul pe aliexpress
Verificați prețul pe Alibaba
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2022






