LinWear S82 Ultra este un alt nou 2022 Apple Watch Ultra clone available out in the market at an affordable price. Este un smartwatch sportiv care are un design pătrat, cu un ecran IPS mare de 1,99 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Monitor de oxigen din sânge SPO2, Moduri multisport, IP68 rezistent la apa, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Design of LinWear S82 Ultra SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, this new S82 Ultra watch comes in a square shape that looks stylish, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurând 49*44*13mm și cântărind aproximativ 50g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The S82 Ultra smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Referitor la ecranul de afișare! This S82Ultra smart watch uses a 1.99-inch Large IPS touchscreen that supports an always-on display and is created with a resolution of 368*448 pixeli. Acest ceas inteligent este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în culorile negru și portocaliu.
Citește De asemenea:?5 Cele mai bune clone Apple Watch Ultra
Features of S82Ultra Smart Watch:

S82 Ultra is an IP68 waterproof smartwatch, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Ceasul inteligent are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Această clonă Apple Watch Ultra vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, This S82 Ultra smart watch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge Monitor de tensiune arterială, Memento sedentar, Moduri multisports, Plată Alipay offline, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. This Apple Watch ultra clone is equipped with a 280 Capacitatea bateriei mAh cu 2-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2022
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2022
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
S82 Ultra Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | S828Ultra |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 49*44*13mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Portocale, Negru |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.99 inch |
| Rezoluția ecranului | 368*448 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 280 mAh |
| Utilizare normală | 2-5 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 1.99-inch Ecran mare, Întotdeauna pe ecran, Apel Bluetooth, 4 Tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
The S82 Ultra smart watch is available right now only at Alibaba and Aliexprrss.
Verificați prețul pe Alibaba
Verificați prețul pe aliexpress
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2022






