La un an după lansarea Mibro Lite 2, Mibro s-a întors din nou și ne-a adus un nou smartwatch numit Mibro Watch Lite 3 Pro. Portabilul este un ceas sportiv care vine circular cu un ecran UHD AMOLED de 1,32 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multisport, GPS, 5ATM rezistent la apă, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Designul Mibro Lite 3 PRO Smart Watch:

După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou Mibro Lite 3 Pro a primit un design circular care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsoară 44,7*44,7*11,9mm și cântărește aproximativ 57g. Există două butoane fizice pe partea dreaptă și unul pe partea stângă a carcasei, Este responsabil pentru funcția pornirii/opririi. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică - există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul ceasului inteligent Mibro Watch Lite3 Pro este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în piele. Referitor la ecranul de afișare! This Mibro Lite3 Pro smart watch uses a 1.32-inch large AMOLED touchscreen curved with 2.5D glassy and is created with a resolution of 466×466 pixels. Acest dispozitiv este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în negru, aur, și culori de argint.
Caracteristicile Mibro Watch Lite3 Pro:

Mibro Lite 3 Pro este un smartwatch rezistent la apă la 5ATM, Ceea ce înseamnă că îl poți purta în timp ce te speli pe mâini, în zilele ploioase, sau chiar în timp ce înoate. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru care ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest ceas inteligent Mibro Lite3 Pro are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin ceasul inteligent. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, GPS, Glonass, 150 moduri sportive, Memento -uri sedentare, Anti-pierdere, cronometrul, cronometru, Asistent vocal, Bluetooth 5.3...etc. Portabilul are o capacitate mare a bateriei de 650 mAh cu 7-15 zile de utilizare normală și 50 Zile de timp de așteptare.
Mibro Lite 3 Pro VS Lite 2 VS Lite: Care este diferența?

Mibro Lite 3 Prospectații complete pentru smartwatch:
| Dispozitiv | Mibro Watch Lite3 Pro |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 44.7*44.7*11.9mm |
| Greutate | 57g |
| Culori | Negru, Argint, Aur |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.32 inch |
| Rezoluția ecranului | 466×466 pixels |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori | Senzor de ritm cardiacG SenzorSPO2 |
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Da |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | +150 moduri sportive |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | NU |
| Impermeabil | 5ATM |
| Caracteristici suplimentare | Bluetooth CallingGlonassSedentary reminderSleep monitorAlarmBarometerBrightness Adjusting ….etc |
| Capacitatea bateriei | 300 mAh |
| Utilizare normală | 7-15 zile |
| Numele aplicației | MIBRO FIT |
| Curea | Piele |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale conform specificațiilor:
Pro: Design elegant, Ecran AMOLED, Apel Bluetooth, +150 moduri sportive, Mai multe tipuri de monitorizare a sănătății, GPS încorporat
Contra: Nu acceptă cartela SIM






