Three years after launching the Polar Grit X Pro, Polar poate începe să se gândească să arunce la Polar Grit X Pro alături Grit X în 2024. The wearable is a sporty watch that may come circular with a 1.39-inch AMOLED screen and may be equipped with a heart rate monitor, SPO2 Monitor de oxigen din sânge, GPS, NFC, ECG, 100WR, și așa mai departe. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Polar Grit X Pro 2 Specificații complete SmartWatch:
Până acum! nu există zvonuri sau informații despre aspectul și caracteristicile tehnice ale Polar Grit X Pro 2. Cu toate acestea, ne vom pune pe deplin așteptările de la viitorul Polar Watch
| Dispozitiv | Grit X Pro 2 |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 50 x 47 x 14mm |
| Greutate | 55g |
| Culori | Negru, Argint, Roz, Roşu |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.39 inch |
| Rezoluția ecranului | 454x 454 pixeli |
| Compatibilitate | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Apelare Bluetooth | NU |
| GPS | Da |
| NFC | Da |
| de ex | NU |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| ECG | NU |
| Monitor de oxigen în sânge SPO2 | Da |
| Impermeabil | 100WR |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 450 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 10 zile |
| Aplicație | Fluxul Polar |
| Curea | Silicon, Piele |
| Preţ | $$ Preturile de mai jos |
Preț și data lansării?
De fapt! there is no information about the price and the release date of the Polar Grit X Pro 2. Cu toate acestea, we expect that Polar will launch the GritX Pro 2 în Mai 2024 la o gama de pret intre $500 la $599.
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024



