Four years after launching the Garmin Forerunner 745, Garmin may think of throwing the Garmin Forerunner 755 alongside the Precursor 65 în 2024. Portabilul este un smartwatch sportiv care poate veni circular cu un ecran AMOLED de 1,3 inchi și poate fi echipat cu un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, GPS, NFC, 5ATM rezistent la apă, și așa mai departe. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Garmin Forerunner 755 Specificații complete:
Până acum! nu există zvonuri sau informații despre aspectul sau caracteristicile tehnice ale Garmin Forerunner 755. Cu toate acestea, ne vom pune pe deplin așteptările de la viitorul smartwatch Garmin.
| Dispozitiv | Precursor 755 |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 43 x 43 x 11,5 mm |
| Greutate | 60g |
| Culori | Negru, Argint, Albastru, Roz |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.3inch |
| Rezoluția ecranului | 416 x 416 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Da |
| Vorbitor | NU |
| Microfon | NU |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Termometru | Da |
| Impermeabil | 5ATM rezistent la apă |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 300mAh |
| Utilizare normală | 15 zile |
| Numele aplicației | Aplicația Garmin |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Preț și data lansării?
De fapt! nu există informații despre prețul și data lansării Garmin Forerunner 755. but we expect that Garmin will launch the FR755 alongside the FR65 in September 2024 la o gama de pret intre $450 la $500.
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024



