După lansarea Polar Grit X2 Pro, Polar poate începe să se gândească să arunce la Polar Grit X3 Pro în 2025. Portabilul este un smartwatch sportiv care poate veni circular cu un ecran AMOLED de 1,39 inchi și poate fi echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, GPS, NFC, ECG, 100WR, și așa mai departe. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Specificații complete Polar Grit X3 Pro SmartWatch:
Până acum! nu există zvonuri sau informații despre aspectul și caracteristicile tehnice ale Polar Grit X Pro 2. Cu toate acestea, vom pune predicția noastră completă pe baza modelelor anterioare
| Dispozitiv | Ceasul Grit X3 Pro |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 49 x 49 x 13,5 mm |
| Greutate | 60g |
| Culori | Negru, Argint, Albastru |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.39 inch |
| Rezoluția ecranului | 454x 454 pixeli |
| Compatibilitate | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Apelare Bluetooth | NU |
| GPS | Da |
| NFC | Da |
| de ex | NU |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| ECG | Da |
| Monitor de oxigen în sânge SPO2 | Da |
| Impermeabil | 100WR |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 500 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 12 zile |
| Aplicație | Fluxul Polar |
| Curea | Silicon, Piele |
| Preţ | $$ Preturile de mai jos |
Preț și data lansării?
De fapt! nu există informații despre prețul și data lansării Polar Grit X3 Pro. Cu toate acestea, ne așteptăm ca Polar să lanseze Grit X3 Pro în aprilie 2025 la o gama de pret intre $700 la $800.
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024






