A couple of months after launching the Rogbid Tank S3. Rogbid is back again and brought us a new smartwatch called Rogbid Tank M3. The wearable is a sporty smartwatch that comes circular with a 1.85-inch large TFT screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multisport, IP68 Impermeabil, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Design of Rogbid Tank M3 Smart Watch:

După cum vedeți în poza de mai sus, This new Rogbid Tank M3 watch got a circular design that looks stylish, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurând 52*52*12.4mm și cântărind aproximativ 50g. Există trei butoane fizice în partea dreaptă a panoului. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The Regbid Tank M3 smartwatch body is made of aluminum alloy while the strap is available in silicone. Referitor la ecranul de afișare! This Rank M3 smart watch uses a 1.85-inch large TFT touchscreen that supports an always-on display and is created with a resolution of 320 x 385 pixeli. Acest gadget este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în culorile negru și roz.
Features of the M3 SmartWatch:

Rogbid Tank M3 is an IP68 waterproof smartwatch, Îl poți purta când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest ceas vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, This Rogbid Tank M3 smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de tensiune arterială, Monitor de oxigen din sânge SPO2, moduri sportive multiple, Memento -uri sedentare, Memento -uri de apel și mesaje, Bluetooth 5.0, Și multe altele. Acest ceas inteligent are o capacitate a bateriei de 700 mAh cu 20 zile de utilizare normală și 100 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2024
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2024
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Rogbid Tank M3 Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | M3 |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 52*52*12.4mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Argint |
| Afişa | TFT |
| Dimensiunea ecranului | 1.85 inch |
| Rezoluția ecranului | 320 x 385 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 rezistent la apa |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 700mAh |
| Utilizare normală | 20 zile |
| Numele aplicației | DAFT |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design elegant, 1.85-ecran mare inch, Apelare Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri Multi Sport, Capacitate mare a bateriei
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Preț și disponibilitate?
The Rogbid Tank M3 smartwatch is currently available on Aliexpress and Banggood at different prices. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs!
Verificați prețul pe Aliexpress
Verificați prețul pe Banggood
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024






