Vwar IND2 is another new 2024 smartwatch that supports a SIM card at a cheap price. It is a sporty smartwatch that comes square with a 2.02-inch large TFT screen and is equipped with several features Heart rate monitor, SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Mod multi-sport, IP67 impermeabil, și așa mai departe. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete.
Design of Vwar IND2 4G Smart Watch:

După cum vedeți în poza de mai sus, This new Vwar IND2 Watch got a square design that looks stylish, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Measuring 45.5*38*14.2mm and weighing about 50g. Există un buton fizic în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru pornirea alergării înapoi, și comutarea interfeței. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The Vwar IND2 4G smart watch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Referitor la ecranul de afișare! This IND 2 watch has a 2.02-inch Large TFT touchscreen that supports an always-on display and is created with a resolution of 240*296 pixeli. This device is also packed with various watch faces and is available in black and pink colors.
Features of Vwar IND 2 Ceas inteligent:

Vwar IND2 is an IP67 waterproof smartwatch, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest ceas vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, This IND 2 smartwatch-ul are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt controlul accesului NFC, Monitor de oxigen și tensiune arterială, 100 Mod sport, Memento sedentar, Găsiți Telefon, Și multe altele. Acest smartwatch are un 500 Capacitatea bateriei mAh cu 3-6 zile de utilizare normală și 20 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2024
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2024
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Vwar IND2 Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | IND 2 4G ceas |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 45.5*38*14.2mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Roz |
| Afişa | TFT |
| Dimensiunea ecranului | 2.02 inch |
| Rezoluția ecranului | 240*285 Pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 500 mAh |
| Utilizare normală | 3-6 zile |
| Numele aplicației | RingFit |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, Ecran mare, Apel Bluetooth, mai multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri Multi Sport, Support SIM Card, Pret ieftin
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
The Vwar IND2 smartwatch will be available soon on Aliexpress at a price range between $35 la $40. Ia -l aici
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024






