Vizionează Watch 7 Ultra is another new 2024 Samsung Galaxy Watch Ultra Clone that supports Bluetooth calling at a reasonable price. It is a sporty smartwatch that comes circular with a 1.43-inch large AMOLED screen and is equipped with several features Heart rate monitor, SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Mod multi-sport, Busolă, IP68 rezistent la apa, și așa mai departe. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete.
Designul ceasului Vwar 7 Ceas ultra inteligent:

După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou ceas Vwar 7 Ultra got a circular design that looks stylish, la modă, and very similar to the Galaxy Watch Ultra. Măsurând 47*47*12mm și cântărind aproximativ 50g. Există trei butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru pornirea alergării înapoi, și comutarea interfeței. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Ceasul Vwar 7 Ultra body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone and steel. Referitor la ecranul de afișare! This watch Ultra has a 1.43-inch Large AMOLED touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 466*466 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, la pachet cu diverse fețe de ceas și este disponibil în negru, portocale, și culori de argint.
Features of Vwar Watch Ultra Smart Watch:

Vizionează Watch 7 Ultra este un smartwatch rezistent la apă IP68, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Aparatul are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest ceas vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest ceas 7 Ultra smartwatch are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt controlul accesului NFC, Monitor de oxigen și tensiune arterială, Mod multi-sport, Busolă, Memento sedentar, Găsiți Telefon, Și multe altele. Acest smartwatch are un 400 Capacitatea bateriei mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2024
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2024
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Vizionează Watch 7 Specificații complete Ultra Smartwatch:
| Dispozitiv | Watch7 Ultra |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 47*47*12mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Argint, Portocale |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.43 inch |
| Rezoluția ecranului | 466*466 Pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.4 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 400 mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon, Oţel |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Unboxing:
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, Ecran AMOLED, Apel Bluetooth, mai multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri Multi Sport, Preț ieftin
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul Vwar 7 Ultra is currently available only on Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024



