WS88 este o altă nouă serie Apple Watch 8 Clonează care acceptă apeluri Bluetooth și NFC la un preț foarte ieftin. Este un smartwatch sportiv, care vine într-o formă pătrată, cu un ecran TFT mare de 1,96 inchi și este echipat cu mai multe funcții pentru monitorizarea ritmului cardiac., Monitor de oxigen din sânge, Mod multi-sport, IP67 impermeabil, și așa mai departe. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete.
Designul Lemfo WS88 SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou ceas WS88 are o formă pătrată care arată elegant, la modă, și similar cu seria Apple Watch 8. Măsoară 44*38,3*13,55 mm și cântărește aproximativ 50 g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru pornirea alergării înapoi, și comutarea interfeței. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul ceasului inteligent Lemfo WS88 este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest WS 88 ceasul inteligent are un ecran tactil IPS mare de 1,96 inchi curbat cu sticlă 2.5D și creat cu o rezoluție de 320 x 390 pixeli. Acest smartwatch este, de asemenea, la pachet cu diverse fețe de ceas și este disponibil în negru, roz, albastru, și culori de argint.
Caracteristicile WS 88 Ceas inteligent:

WS88 este un smartwatch rezistent la apă IP67, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest Apple Watch 8 Clonarea vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest ceas inteligent WS88 are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui ceas inteligent. Caracteristicile suplimentare sunt controlul accesului NFC, Monitor de oxigen din sânge, Monitor de tensiune arterială, Mod multi-sport, Busolă, Termometru, Memento sedentar, Găsiți Telefon, Și multe altele. Acest smartwatch are un 240 Capacitatea bateriei mAh cu 2-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent WS88:
| Dispozitiv | WS88 |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 44*38.3*13.55mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Argint, Negru, Albastru, Roz |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.96 inch |
| Rezoluția ecranului | 320 x 390 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 & V3.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 230 mAh |
| Utilizare normală | 2-5 zile |
| Numele aplicației | HryFine |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 1.96-inch Ecran mare, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri Multi Sport, Pret foarte ieftin
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent WS88 este disponibil momentan doar pe Aliexpress la prețuri diferite. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs!
Verificați prețul 1
Verificați prețul 2
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



