Y10 is another new 2024 ceas inteligent care poate urmări activitățile sportive și poate gestiona starea de sănătate în timp real. Este un smartwatch sportiv care vine circular cu un ecran IPS de 1,46 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multi-sport, IP68 Impermeabil, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Design of Y10 2024 Ceas inteligent:

După cum vedeți în poza de mai sus, This new Y10 watch got a circular design that looks stylish, robust, și se potrivește bărbaților și femeilor. Measuring 52.6*52.6*14.7mm and weighing about 55g. There are three physical buttons on the right side and two buttons on the left side of the panel. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The Y10 smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Referitor la ecranul de afișare! Acest Y 10 smart watch has a 1.46-inch IPS touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 360 x 360 pixeli. Acest dispozitiv este, de asemenea, ambalat cu diverse fețe de ceas și este disponibil doar pe negru, verde, and beige colors.
Caracteristicile lui Y 10 Ceas inteligent:

Y10 is an IP68 waterproof smartwatch, Îl poți purta când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest ceas vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, This Y10 smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge SPO2, Monitor de tensiune arterială, Moduri Multi Sport, Memento -uri sedentare, Memento -uri de apel și mesaje, Bluetooth 5.2, Și multe altele. Acest purtabil are o capacitate a bateriei de 400 mAh cu 5-12 zile de utilizare normală și 30 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2024
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2024
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Y10 2024 Specificații complete pentru ceasul inteligent:
| Dispozitiv | Y10 Watch |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 52.6*52.6*14.7mm |
| Greutate | 55g |
| Culori | Negru, Verde, Bej |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.46 inch |
| Rezoluția ecranului | 360 x 360 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 rezistent la apa |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 400 mAh |
| Utilizare normală | 5-12 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design elegant, Ecran mare, Apelare Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Preț și disponibilitate?
The Y10 2024 Ceasul inteligent este disponibil momentan numai pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024



