Pe lângă Mi Band 9, Xiaomi poate începe să se gândească să arunce Xiaomi Mi Band 9 Pro in 2024. Portabilul este o bandă de fitness tracker care poate avea o formă dreptunghiulară cu un ecran AMOLED de 1,72 inchi și va fi echipată cu mai multe funcții, inclusiv un GPS, Monitor ritm cardiac, SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multisport, NFC, 5ATM rezistent la apă, și poate accepta apeluri Bluetooth. Așa că haideți să ne aruncăm în așteptarea deplină!
Xiaomi Mi Band 9 Specificații complete Pro:
Până acum! nu există zvonuri sau informații despre aspectul sau caracteristicile tehnice ale Mi Band 9 Pro. Cu toate acestea, ne vom pune pe deplin așteptările pe baza modelelor anterioare.
| Dispozitiv | Mi Band 9 Pro |
|---|---|
| Formă | Dreptunghiular |
| Dimensiune | 45*29.6*12mm |
| Greutate | 25g |
| Culori | Negru, Verde, Albastru, Roz, Alb, Portocale |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.72 inch |
| Rezoluția ecranului | 456*280 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Da |
| NFC | Da |
| Apel Bluetooth | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de somn | Da |
| Impermeabil | 5ATM rezistent la apă |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 250mAh |
| Utilizare normală | 7-10 zile |
| Numele aplicației | Viața Zepp |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Preț și data lansării?
De fapt! nu există informații despre prețul și data lansării Xiaomi Mi Band 9 Pro. dar ne așteptăm ca Xiaomi să lanseze Mi Band 9 Pro în iunie 2024 la o gama de pret intre $75 la $90. Cumpărați Mi Band 8 Pro
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024




