Three years after launching the Garmin Forerunner 55, Garmin may think of throwing the Garminföregångare 65 i 2025. The wearable is a sporty smartwatch that may come circular with a 1.2-inch AMOLED screen and may be equipped with a heart rate monitor, SPO2 blodsyremätare, Husläkare, Nfc, 5Vattentät bankomat, och så vidare. Så låt oss dyka in i alla detaljer!
Garminföregångare 65 Fullständiga specifikationer:
Än så länge! det finns inga rykten eller information om utseendet eller tekniska funktioner hos Garmin Forerunner 65. Dock, vi kommer att sätta våra fulla förväntningar på den kommande Garmin smartwatch.
| Anordning | Föregångare 65 |
|---|---|
| Form | Cirkulär |
| Dimensionera | 42 x 42 x 11,5 mm |
| Vikt | 40g |
| Färger | Svart, Silver, Blå, Rosa |
| Visa | Amolerad |
| Skärmstorlek | 1.2Tum |
| Skärmupplösning | 390 x 390 pixlar |
| Kompatibelt operativsystem | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| Husläkare | Ja |
| Högtalare | INGA |
| Mikrofon | INGA |
| Multisportläge | Ja |
| Pulsmätare | Ja |
| Blodsyremonitor | Ja |
| Termometer | Ja |
| Vattentät | 5Vattentät bankomat |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 280mAh |
| Normal användning | 15 dagar |
| Appens namn | Garminapp |
| Rem | Silikon |
| Pris | $$ Priserna är nedan |
Pris och släppdatum?
I själva verket! det finns ingen information om priset och lanseringsdatumet för Garmin Forerunner 65. men vi förväntar oss att Garmin kommer att lansera Forerunner 65 alongside the Forerunner 655 i juni 2025 till en prisklass mellan $200 till $250.
Du kanske också gillar att checka ut:?De nya och senaste smartklockorna 2024



