LZAKMR X600S är en annan ny 2023 4G smartwatch available in the market at an affordable price. Det är en Android smartwatch-telefon som kommer i en cirkulär form med en 1.6 inch IPS screen and is equipped with several features including 4GB RAM+ 128GB ROM, Dubbel kamera, Wifi, Husläkare, Multisportlägen, 900 mAh Battery, och kör Android 8.1 OS. Så låt oss dyka in i alla detaljer!
Design of Lzakmr X600S 4G SmartWatch:

Som du ser på bilden ovan. This new X600S smartwatch comes in a circular shape that looks stylish, flott, och passar män och kvinnor. Measuring 59*51*17mm and weighing about 70g. There are two physical buttons on the right side of the case and between a 5MP Camera while the other 5MP is embedded on the top. Den omvända sidan av enheten fick en typisk konfiguration ¨c Dessa är magnetiska kontakter för laddning och en pulssensor.
The X600S smart watch body is made of plastic with a ceramic bezel while the strap is available in silicone and steel. Angående bildskärmen! X600 S 4G smartwatch has a 1.6-inch IPS Full round Display created with a resolution of 400 x 400 pixlar. Den här enheten är också packad med olika klockytor och finns i svart, vit, och röda färger.
Features of X600 S 4G Smart Watch:

LZAKMR X600S is powered by an SL8541E processor. This wearable is also equipped with 4GB of RAM and 128 GB för internt minne och kör Android 8.1 OS. It makes the X600S smartwatch work better, möjliggör multitasking, förbättrar prestandan, och går smidigt. Dessutom, Du kan ladda ner alla dina favoritappar som kan köras på Android.
The X600S is a fristående smartklocka som kan ringa samtal utan behov av en telefon. stöder wifi, 4G LTE -anslutning, GPS/GLONASS såväl som Bluetooth. Utöver detta! Denna Android SmartWatch -telefon är full av andra användbara funktioner inklusive en pulsmätare, pedometern, flera sportlägen, väder, Och många fler. The wearable is also equipped with a 900 mAh battery capacity and 900 Mah Power Bank.
DU KAN OCKSÅ GILLA:?
- 10 BÄSTA ANDROID SMARTWATCHES FÖR MÄN 2023
- 12 BÄSTA KINESISKA SMARTWATCHES 2023
- 10 Bästa smartur med ?HD -kamera
X600S 4G Smartwatch Full Specs:
| Anordning | X600S |
|---|---|
| Form | Cirkulär |
| Dimensionera | 59*51*17mm |
| Vikt | 70g |
| Sim-kort | Nano-SIM-kort |
| Visa | Ips |
| Skärmstorlek | 1.6tum |
| Skärmupplösning | 400*400 pixlar |
| Operativsystem | Android 8.1 OS |
| RAM | 2Gb & 4Gb |
| ROM | 16 Gb &128Gb |
| Kamera | Dual 5MP camera |
| Cpu | SL8541E Core |
| Nfc | INGA |
| Multisportläge | Ja |
| Pulsmätare | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Högtalare | Ja |
| Vattentät | Life Vattentät |
| GPS+Bluetooth | Ja |
| Anslutning | 4G+wifi |
| Rem | Tpu |
| Batterikapacitet | 900mAh |
| Standbytid | 1-2 dagar |
| Pris | $$ Priserna finns nedan |
För- och nackdelar enligt specifikationer?
Proffs: Elegant design, Dubbel kamera, Dual mode, 4GB RAM+ 182GB ROM, WiFi+ GPS+ SIM -kort
Nackdelar: Inte lämplig för simning
Pris och tillgänglighet?
Lzakmr X600S smartwatch is currently available only on Aliexpress. Kontrollera pris
Du kanske också gillar att checka ut:?De nya och senaste smartklockorna 2023



