KOM11?je další nový 2024 4G Smartwatch k dispozici na trhu za levnou cenu. It is an Android smartwatch phone that comes circular with a 1.62-inch large IPS screen and is equipped with several features including 2GB RAM+ 32GB ROM, WIFI, GPS, SPO2, Multisportovní režimy, IP67 Life voděodolný, a provozuje Android 8.1 OS. Pojďme se tedy ponořit do úplných detailů!
Design of KOM11 4G Smart Watch:

Jak vidíte na obrázku výše. This new KOM11 4G Watch got a circular design that looks stylish, módní, a vyhovuje mužům a ženám. Measuring 54.9*49.9*17.7mm and weighing about 60g. Na pravé straně pouzdra jsou dvě fyzické tlačítka. Je zodpovědný za funkci zapnutí běhu. Na zadní straně zařízení obdržela typickou konfiguraci ¨c Existují magnetické kontakty pro nabíjení a senzor srdeční frekvence.
The KOM11 4G smart watch body is made of zinc alloy with PC plastic while the strap is available in silicone. Pokud jde o obrazovku displeje! KOM 11 smartwatch uses a 1.62-inch IPS round touch screen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 360 x 360 pixely. Toto nositelné zařízení je také plné různých ciferníků a je k dispozici pouze v černé barvě.
Vlastnosti KOM 11 4G Smart Watch

KOM11 is an IP67 life waterproof smartwatch, což znamená, že jej můžete nosit při mytí rukou nebo v deštivých dnech. This gadget has 2GB of RAM and 32GB of internal memory and runs Android 8.1 OS. To dělá KOM 11 4g smartwatch work better, Umožňuje multitasking, Zlepšuje výkon, a běží hladce. Navíc, Můžete si stáhnout všechny své oblíbené aplikace, které mohou běžet na Androidu.
The KOM11 is a samostatné smartwatch které mohou volat bez potřeby telefonu. podporuje WIFI, 4Konektivita G LTE, GPS/GLONASS, a Bluetooth. Kromě toho! Tento telefon Android Smartwatch je nabitý dalšími užitečnými funkcemi, včetně monitoru srdeční frekvence, SPO2, krokoměr, režimy více sportů, face unlock, počasí, A mnoho dalších. Tento chytrý hodinek má 900 kapacita baterie mah s 1-2 days of normal.
MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT:?
- 10 Nejlepší smartwatches Android pro muže 2024
- 12 NEJLEPŠÍ ČÍNSKÉ CHYTRÉ HODINKY 2024
- 10 Nejlepší chytré hodinky s ?HD kamera
KOM11 4G Smartwatch Full Specifications:
| Zařízení | KOM11 4G Watch |
|---|---|
| Tvar | Oběžník |
| Dimenze | 54.9*49.9*17.7mm |
| Hmotnost | 60G |
| SIM karta | Nano-SIM karta |
| Zobrazit | IPS |
| Velikost obrazovky | 1.62 palec |
| Rozlišení obrazovky | 360*360 pixely |
| Operační systém | Android 8.1 OS |
| BERAN | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Bluetooth | V5.0 |
| CPU | SL8541E jádro |
| NFC | Ano |
| Režim více sportů | Ano |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Mikrofon | Ano |
| Reproduktor | Ano |
| Vodotěsný | IP67 Life voděodolný |
| GPS+Bluetooth | Ano |
| Připojení | 4G+WiFi |
| Popruh | TPU |
| Kapacita baterie | 900Mah |
| Životnost baterie | 1-2 dny |
| Cena | $$ Ceny jsou uvedeny níže |
Klady a zápory dle specifikace?
Pros: Elegantní design, Velká obrazovka, WiFi+ GPS+ SIM karta, 2GB RAM/32GB ROM, Více druhů sledování zdraví, Front Camera
Nevýhody: Nevhodné pro plavání
Cena a dostupnost?
The KOM11 smartwatch is currently available only on Aliexpress. Zkontrolujte cenu
Možná se také chcete podívat:?Nové a nejnovější chytré hodinky 2024



