X9 Call is another new Apple Watch Series 9 Clone that supports a SIM card at a cheap price. It is an Android smart watch phone that comes square with a 2.02-inch large IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, Μόνιτορ οξυγόνου αίματος SPO2, Λειτουργίες πολλαπλών σπορ, 2GB Ram, 32Αίθουσα GB, Wifi, Γγώνας, και ούτω καθεξής. Ας βουτήξουμε λοιπόν στις πλήρεις λεπτομέρειες!
Design of X9 Call 4G Android Smart Watch:

Όπως βλέπετε στην παραπάνω εικόνα, αυτό το νέο ρολόι X9 Call 4G έχει τετράγωνο σχέδιο που φαίνεται κομψό, μόδας, και παρόμοια με τη σειρά Apple Watch 9. Measuring 50.5*41.8*12.8mm and weighing about 50g. Υπάρχουν δύο φυσικά κουμπιά στη δεξιά πλευρά της θήκης. Ενώ από την άλλη πλευρά, θα βρείτε μια είσοδο κάρτας SIM. Η αντίστροφη πλευρά της συσκευής έλαβε μια τυπική διαμόρφωση ¨C Υπάρχουν μαγνητικές επαφές για φόρτιση και αισθητήρα καρδιακού ρυθμού.
The X9 Call 4G smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Σχετικά με την οθόνη οθόνης! This X9 4g smart watch has a 2.02-inch Large IPS touchscreen covered with 2.5D glass and is created with a resolution of 320*385 εικονοστοιχεία. Αυτή η συσκευή είναι επίσης γεμάτη με διάφορες προσόψεις ρολογιών και διατίθεται σε μαύρο και γκρι χρώματα.
Features of X9 4G LTE Smart Watch:

X9 Call 4G is an IP67 waterproof smartwatch, Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε να το φορέσετε όταν πλένετε τα χέρια σας ή τις βροχερές μέρες. Η συσκευή διαθέτει αισθητήρα καρδιακού ρυθμού, που συλλέγει δεδομένα για τον καρδιακό ρυθμό μας 24 ώρες. Αυτό το μοντέλο σας βοηθά επίσης να ελέγξετε τον ύπνο σας, Χάρη στην πλήρη οθόνη ύπνου. Έχει επίσης βηματόμετρο, επιτρέποντάς μας να ελέγξουμε και να εκτιμήσουμε τις θερμίδες που καίγονται καθ 'όλη τη διάρκεια της ημέρας.
Εκτός από τα χαρακτηριστικά που αναφέρθηκαν παραπάνω, This X9 4G smartwatch is also equipped with 32GB, 2GB Ram, και τρέχει Android 8.1 Λειτουργικός. Πρόσθετα χαρακτηριστικά είναι μια συσκευή παρακολούθησης οξυγόνου αίματος SPO2 WIFI, κάρτα SIM, Καθιστική υπενθύμιση, Λειτουργίες πολλαπλών αθλημάτων, Πληρωμή εκτός σύνδεσης Alipay, Καιρός, Βρείτε τηλέφωνο, Bluetooth, και ούτω καθεξής. Αυτό το έξυπνο ρολόι διαθέτει επίσης ένα μεγάλο 600 χωρητικότητα μπαταρίας MAH με 1-2 Ημέρες ζωής της μπαταρίας.
Μπορεί επίσης να σας αρέσει:
- 12 Τα καλύτερα αυτόνομα smartwatches με κάρτα SIM και WiFi 2024
- 10 Καλύτερη smartwatch με κάμερα HD 2024
- 10 Καλύτερα smartwatches Android για τους άνδρες αυτή τη στιγμή
X9 Call 4G Smartwatch Full Specs:
| Συσκευή | X9Call 4G Watch |
|---|---|
| Σχήμα | Πλατεία |
| Διάσταση | 50.5*41.8*12.8mm |
| Βάρος | 50σολ |
| Χρωματιστά | Μαύρος, Γκρί |
| Επίδειξη | IPS |
| Μέγεθος οθόνης | 2.02 Ιντσα |
| Ανάλυση οθόνης | 320*385 |
| Λειτουργικό σύστημα λειτουργικού συστήματος | Android 8.1 |
| Αισθητήρες |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| Γγώνας | Ναί |
| ΕΜΒΟΛΟ | 1GB/2GB (Προαιρετικός) |
| Σμήνος | 16GB /32GB |
| Λειτουργία πολλαπλών αθλημάτων | Ναί |
| Οθόνη καρδιακής συχνότητας | Ναί |
| Οθόνη οξυγόνου αίματος | Ναί |
| Παρακολούθηση της αρτηριακής πίεσης | Ναί |
| Αδιάβροχος | IP67 Αδιάβροχο |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά |
|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 600μαχ |
| Κανονική χρήση | 1-2 ημέρες |
| Όνομα εφαρμογής | – |
| Λουρί | Σιλικόνη |
| Τιμή | $$ Οι τιμές είναι παρακάτω |
Πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα σύμφωνα με τις προδιαγραφές?
Πλεονεκτήματα: Κομψός σχεδιασμός, 2.02-ίντσα μεγάλη οθόνη IPS, 2GB RAM/32GB ROM, Υποστήριξη Simcard, Wifi, Πολλαπλά είδη παρακολούθησης της υγείας, Πολύ φθηνή τιμή
Μειονεκτήματα: Δεν είναι κατάλληλο για κολύμπι
Τιμή και διαθεσιμότητα?
The X9 Call 4G LTE smartwatch is currently available on Aliexpress at different prices. Μπορείτε να επιλέξετε την καλύτερη τιμή για εσάς!
Τιμή ελέγχου 1
Τιμή ελέγχου 2
Μπορεί επίσης να θέλετε να ελέγξετε:?Τα νέα και τελευταία smartwatches 2024



