X9 Call is another new Apple Watch Series 9 Clone that supports a SIM card at a cheap price. It is an Android smart watch phone that comes square with a 2.02-inch large IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 bloedzuurstofmonitor, Multisport modi, 2GB RAM, 32GB-ROM, Wifi, GPS, en zo verder. Laten we dus eens in de volledige details duiken!
Design of X9 Call 4G Android Smart Watch:

Zoals je op de bovenstaande afbeelding ziet, dit nieuwe X9 Call 4G-horloge heeft een vierkant ontwerp dat er stijlvol uitziet, modieus, en vergelijkbaar met de Apple Watch-serie 9. Measuring 50.5*41.8*12.8mm and weighing about 50g. Er zijn twee fysieke knoppen aan de rechterkant van de zaak. terwijl hij aan de andere kant is, U vindt een simkaartinvoer. De omgekeerde kant van het apparaat ontving een typische configuratie ¨C Er zijn magnetische contacten voor opladen en een hartslagsensor.
The X9 Call 4G smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Met betrekking tot het schermscherm! This X9 4g smart watch has a 2.02-inch Large IPS touchscreen covered with 2.5D glass and is created with a resolution of 320*385 pixels. Dit toestel zit bovendien boordevol verschillende wijzerplaten en is verkrijgbaar in de kleuren zwart en grijs.
Features of X9 4G LTE Smart Watch:

X9 Call 4G is an IP67 waterproof smartwatch, Wat betekent dat je het kunt dragen als je je handen wast of op regenachtige dagen. Het apparaat heeft een hartslagsensor, die gegevens verzamelt over onze hartslag over 24 uren. Dit model helpt je ook om je slaap onder controle te houden, Dankzij de volledige slaapmonitor. Het heeft ook een stappenteller, waardoor we de calorieën kunnen beheersen en schatten die de hele dag door zijn verbrand.
Naast de hierboven genoemde functies, This X9 4G smartwatch is also equipped with 32GB, 2GB RAM, en draait op Android 8.1 Os. Extra functies zijn een SPO2-bloedzuurstofmonitor WIFI, SIM-kaart, Sedentaire herinnering, Multisportmodi, Alipay offline betaling, Weer, Vind telefoon, Bluetooth, en zo verder. Deze smartwatch heeft ook een grote 600 Mah -batterijcapaciteit met 1-2 Dagen van de levensduur van de batterij.
Misschien vind je het ook leuk:
- 12 BESTE STANDALONE SMARTWATCHES MET SIM-KAART EN WIFI 2024
- 10 Beste smartwatch met HD -camera 2024
- 10 Beste Android -smartwatches voor mannen op dit moment
X9 Call 4G Smartwatch Full Specs:
| Apparaat | X9Call 4G Watch |
|---|---|
| Vorm | Vierkant |
| Dimensie | 50.5*41.8*12.8mm |
| Gewicht | 50G |
| Kleuren | Zwart, Grijs |
| Weergave | IPS |
| Schermgrootte | 2.02 Inch |
| Schermresolutie | 320*385 |
| Besturingssysteem OS | Android 8.1 |
| Sensoren |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | Ja |
| RAM | 1GB/2GB (Optioneel) |
| ROM | 16GB /32GB |
| Multisportmodus | Ja |
| Hartslagmeter | Ja |
| Bloedzuurstofmonitor | Ja |
| Bloeddrukmeter | Ja |
| Waterdicht | IP67 Waterdicht |
| Aanvullende functies |
|
| Batterijcapaciteit | 600mAh |
| Normaal gebruik | 1-2 dagen |
| App -naam | – |
| Riem | Siliconen |
| Prijs | $$ De prijzen zijn hieronder |
Voor- en nadelen volgens specificaties?
Pluspunten: Stijlvol ontwerp, 2.02-inch groot IPS -scherm, 2GB RAM/32 GB ROM, Ondersteuning simcard, Wifi, Multi -soorten gezondheidsmonitoring, Zeer goedkope prijs
Nadelen: Niet geschikt om te zwemmen
Prijs en beschikbaarheid?
The X9 Call 4G LTE smartwatch is currently available on Aliexpress at different prices. U kunt de beste prijs voor u selecteren!
Controleprijs 1
Controleprijs 2
Misschien wil je ook kijken:?De nieuwe en nieuwste smartwatches 2024



