X9 Call is another new Apple Watch Series 9 Clone that supports a SIM card at a cheap price. It is an Android smart watch phone that comes square with a 2.02-inch large IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisport -modus, 2GB RAM, 32GB ROM, Wifi, GPS, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of X9 Call 4G Android Smart Watch:

Som du ser på bildet over, denne nye X9 Call 4G-klokken har en firkantet design som ser stilig ut, moteriktig, og ligner på Apple Watch-serien 9. Measuring 50.5*41.8*12.8mm and weighing about 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. mens du er på den andre siden, finner du en SIM-kortinngang. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The X9 Call 4G smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This X9 4g smart watch has a 2.02-inch Large IPS touchscreen covered with 2.5D glass and is created with a resolution of 320*385 piksler. Denne enheten er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i svarte og grå farger.
Features of X9 4G LTE Smart Watch:

X9 Call 4G is an IP67 waterproof smartwatch, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan kontrollere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This X9 4G smartwatch is also equipped with 32GB, 2GB RAM, og kjører Android 8.1 OS. Ytterligere funksjoner er en SPO2 blodoksygenmonitor WIFI, SIM-kort, Stillesittende påminnelse, Multisportmoduser, Alipay offline betaling, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne smartklokken har også en stor 600 mah batterikapasitet med 1-2 dager med batterilevetid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
X9 Call 4G Smartwatch Full Specs:
| Enhet | X9Call 4G Watch |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 50.5*41.8*12.8mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Grå |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 2.02 tomme |
| Skjermoppløsning | 320*385 |
| Operativsystem Os | Android 8.1 |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | Ja |
| VÆR | 1GB/2 GB (Valgfri) |
| Rom | 16GB /32GB |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 600mAh |
| Normal bruk | 1-2 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 2.02-tomme stor IPS -skjerm, 2GB RAM/32 GB ROM, Støtte Simkort, Wifi, Flere typer helseovervåking, Veldig billig pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The X9 Call 4G LTE smartwatch is currently available on Aliexpress at different prices. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024



