AK03 Max on yksi viimeisimmistä 2023 älykellot, jotka voivat seurata urheilutoimintaa ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. It is a sporty watch that got a circular shape with a 1.36-inch IPS screen equipped with a Heart rate monitor, SPO2 Veren happimittari, MultSport -tilat, IP67 vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of AK03 Max Smartwatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, This new AK03 Max smartwatch comes in a circular shape that looks classy, tyylikäs, ja sopii miehille ja naisille.? Measuring 44*44*11mm and weighing about 50g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
The AK03 smart watch body is made out of zinc alloy while the strap is available in silicone, teräs, ja nahkaa. Näyttöruudun suhteen! This AK03Max smart watch has a 1.36-inch IPS touchscreen covered with 2.5D glass and is created with a resolution of 390 x 390 pikseliä. This fitness tracker is also packed with a variety of watch faces and is available in Black, Hopea, and Brown colors.
AK: n ominaisuudet 03 Max SmartWatch:

AK03 Max is an IP67 waterproof smartwatch, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Älykellolla on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi. This AK03 Max smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Muita ominaisuuksia ovat sn SPO2 Blood happimittari, Verenpainemittari, MultSport -tilat, AI ääniapu, Ilmoitukset, herätyskello, Sää, Suljin, Bluetooth, ja enemmän. This smartwatch has a 210mAh battery capacity with 2-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 9 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
AK03 Max Smartwatch Full Specs:
| Laite | AK03Max |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 44*44*11mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Hopea, Ruskea |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.36 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 390 x 390 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 210mAh |
| Normaali käyttö | 2-5 päivä |
| Sovellusnimi | – |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hyvät ja huonot puolet speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Moniurheilutilat, Useita kellotauluja
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
The AK03 Max smartwatch is currently available only on Aliexpress. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






