Pari päivää Amazfit Pop 3S:n lanseerauksen jälkeen, Amazfit on taas palannut ja toi meille uuden älykellon nimeltä Amazfit Pop 3R. Puettava on kuntoseurantakello, joka on pyöreän muotoinen 1,43 tuuman suurella AMOLED-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, SPO2 Veren happimittari, 100 urheilutilat, IP68 vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Amazfit Pop 3R -älykellon suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi Amazfi Pop 3R -kello sai pyöreän muotoilun, joka näyttää urheilulliselta, tyylikäs, ja sopii miehille ja naisille.?Mitat 45,5¡Á45,5¡Á10,8mm ja paino noin 55,4g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
Amazfit Pop 3R -runko on valmistettu metallista, kun taas hihna on saatavana silikonista ja teräksestä. Näyttöruudun suhteen! Tämä Pop 3R -älykello käyttää 1,43 tuuman suurta AMOLED-kosketusnäyttöä, joka tukee aina päällä olevaa näyttöä ja on luotu resoluutiolla 466 x 466 pikseliä. Tämä puettava laite on myös täynnä erilaisia kellotauluja, ja se on saatavana mustana ja hopeana.
Pop 3R Smart Watchin ominaisuudet:

Amazfit Pop 3R on IP68 vedenpitävä älykello, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tässä Amazfit Pop 3R -älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Muita ominaisuuksia ovat SPO2 Blood -happimonitori, Moniurheilutilat, Bluetooth-puhelut, 100 Urheilutilat, Istuvia muistutuksia, Soita ja viestien muistutuksia, Bluetooth 5.1, Ja paljon muuta. Tässä laitteessa on myös 300 MAH -akku kapasiteetti 12 päivän akun kesto.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
Amazfit Pop 3R -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | Pop 3R |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 45.5¡Á45,5¡Á10,8mm |
| Paino | 55.4g |
| Värit | Musta, Hopea |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.43 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 466 x 566 Pikselit |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | 100 Urheilutilat |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Unimonitori | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 300 mAh |
| Normaali käyttö | 12 päivä |
| Sovellusnimi | Saippua |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, AMOLED-näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, 100 urheilutilat
Miinukset: Ei sovellu Smartwatchille
Hinta- ja julkaisupäivä?
Amazfit Pop 3R -älykello tulee saataville pian kesäkuussa näille markkinoille hintaluokissa välillä $40 -lla $60. HANKI SE TÄÄLTÄ
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






