BlitzWolf BW-AT3 on?another new 2023 Älykello, joka voi seurata urheilutoimintoja ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. It is a sporty smartwatch that comes in a circular shape with a 1.35-inch IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, SPO2 Veren happimittari, Unimonitori, Moniurheilutilat, IP67 vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of BlitzWolf BW-AT3 Smart Watch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, This new BlitzWolf BW-AT3 watch got a circular design that looks stylish, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. It measures 52*47*11.8mm and weighs about 46.5g. Kotelon oikealla puolella on yksi fyysinen painike. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
BlitzWolf? BW-AT3 smartwatch body is made of zinc alloy with PC plastic while the strap is of silicone, nahka, ja terästä. Näyttöruudun suhteen! This BW-AT3 smartwatch has a 1.35-inch large IPS touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 390 x 390 pikseliä. Tämä älykello on myös täynnä erilaisia kellotauluja, ja se on saatavana mustana ja hopeana.
Features of the BW-AT3 SmartWatch:

BlitzWolf BW-AT3 is an IP67 waterproof smartwatch, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida kaloreita palaneet koko päivän.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, This BlitzWolf BW-AT3 smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Verenpainemittari, Hengitysharjoittelu, Moniurheilutilat, istumisen muistutus, a Etsi puhelin, ja niin edelleen. Tässä gadgetissa on a 250 MAH -akku kapasiteetti 3-6 Normaalin käytön päivät ja 15 Päivät valmiusaika.
Saatat pitää myös seuraavista:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
BlitzWolf BW-AT3 Smartwatch Full Specs:
| Laite | BW-AT3 |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 52*47*11.8mm |
| Paino | 46.5g |
| Värit | Musta, Hopea |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.35 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 390 x 390 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 & V3.0 |
| NFC | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 250 mAh |
| Normaali käyttö | 3-6 päivä |
| Sovellusnimi | Fitcloud Pro |
| Hihna | Silikoni, Teräs, Nahka |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, Bluetooth-puhelut, Monipuolinen terveydentilan seuranta, +100 Urheilutilat, Multi-watch faces
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
The BlitzWolf BW-AT3 smartwatch is currently available only on Banggood. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






