BlitzWolf BW-AT3 er?another new 2023 Smartwatch som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsetilstand i sanntid. It is a sporty smartwatch that comes in a circular shape with a 1.35-inch IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, Søvnmonitor, Multisportmoduser, IP67 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design of BlitzWolf BW-AT3 Smart Watch:

Som du ser på bildet over, This new BlitzWolf BW-AT3 watch got a circular design that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. It measures 52*47*11.8mm and weighs about 46.5g. Det er én fysisk knapp på høyre side av dekselet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Blitzulven? BW-AT3 smartwatch body is made of zinc alloy with PC plastic while the strap is of silicone, lær, og stål. Angående skjermbildet! This BW-AT3 smartwatch has a 1.35-inch large IPS touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 390 x 390 piksler. Denne smartklokken er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart og sølvfarger.
Features of the BW-AT3 SmartWatch:

BlitzWolf BW-AT3 is an IP67 waterproof smartwatch, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan kontrollere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This BlitzWolf BW-AT3 smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Pustetrening, Multisportmoduser, en stillesittende påminnelse, a Finn telefon, Og så videre. Denne dingsen har en 250 mah batterikapasitet med 3-6 dager med normal bruk og 15 dager med standby -tid.
Du kan også like følgende:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
BlitzWolf BW-AT3 Smartwatch Full Specs:
| Enhet | BW-AT3 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 52*47*11.8mm |
| Vekt | 46.5g |
| Farger | Svart, Sølv |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.35 tomme |
| Skjermoppløsning | 390 x 390 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 & V3.0 |
| NFC | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 250 mAh |
| Normal bruk | 3-6 dager |
| Appnavn | Fitcloud Pro |
| Stropp | Silikon, Stål, Lær |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, Bluetooth-anrop, MultiKinds helseovervåking, +100 Sportsmoduser, Multi-watch faces
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The BlitzWolf BW-AT3 smartwatch is currently available only on Banggood. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






