Muutama kuukausi COLMI V71:n julkaisun jälkeen, COLMI on palannut jälleen ja toi meille uuden älykellon, jossa on enemmän ominaisuuksia, nimeltään Colmi I28 Ultra. Puettava on urheilullinen älykello, joka tulee pyöreäksi 1,43 tuuman suurella AMOLED-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, SPO2 Veren happimittari, Muslimien rukousaika, GPT Chat, IP68 Vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
COLMI I28 Ultra Smart Watchin muotoilu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi Colmi I28 Ultra -kello sai pyöreän muotoilun, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 46*46*12,5mm ja paino noin 50g. Paneelin oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
COLMI I28 Ultra älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä I28-älykello käyttää 1,43 tuuman suurta AMOLED-kosketusnäyttöä, jossa on kaareva 2,5D-lasi, ja se on luotu resoluutiolla 466 x 466 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, kulta, ja hopeavärit.
I28 Smart Watchin ominaisuudet:

COLMI I28 Ultra on IP68 vedenpitävä älykello, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tässä I28 Ultra -älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat verenpainemittari, SPO2 veren happimittari, +120 Urheilutilat, GPT Chat, Muslimien rukousaika, AI ääniavustaja, AI kellotaulu, Istuvia muistutuksia, Soita ja viestien muistutuksia, Bluetooth 5.3, Ja paljon muuta. Tämän puettavan akun kapasiteetti on 260 mAh 3-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2024
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2024
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
COLMI I28 Ultra -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | I28 kello |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 46*46*12.5mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Kulta, Hopea |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.43 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 466 x 466 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 260mAh |
| Normaali käyttö | 3-5 päivä |
| Sovellusnimi | COLMI Fit |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Tyylikäs muotoilu,? AMOLED -näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, +120 Urheilutilat, Muslimien rukousaika, AI-toiminnot
Miinukset: Sisäänrakennettua GPS:ää ei ole
Hinta ja saatavuus?
COLMI I28 Ultra -älykello on tällä hetkellä saatavilla Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024






