Noen måneder etter lanseringen av COLMI V71, COLMI er tilbake igjen og ga oss en ny smartklokke med flere funksjoner kalt COLMI I28 Ultra. Den bærbare er en sporty smartklokke som kommer sirkulær med en 1,43-tommers stor AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Muslimsk bønnestund, GPT Chat, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design av COLMI I28 Ultra Smart Watch:

Som du ser på bildet over, Denne nye Colmi I28 Ultra-klokken har en sirkulær design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 46*46*12,5 mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
COLMI I28 Ultra smart klokkekropp er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne I28-smartklokken bruker en 1,43-tommers stor AMOLED-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 466 x 466 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, gull, og sølvfarger.
Funksjoner til I28 Smart Watch:

COLMI I28 Ultra er en IP68 vanntett smartklokke, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne I28 Ultra smartklokken har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, +120 Sportsmoduser, GPT Chat, Muslimsk bønnestund, AI stemmeassistent, AI-urskive, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.3, og mange flere. Denne bærbare enheten har en batterikapasitet på 260 mAh 3-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
COLMI I28 Ultra Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | I28 se |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 46*46*12.5mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Gull, Sølv |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.43 tomme |
| Skjermoppløsning | 466 x 466 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 260mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | COLMI Fit |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design,? AMOLED-skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, +120 Sportsmoduser, Muslimsk bønnestund, AI-funksjoner
Ulemper: Det er ingen innebygd GPS
Pris og tilgjengelighet?
COLMI I28 Ultra smartklokke er for tiden tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024






