S70 Max on uusi 2024 Älykello, joka voi seurata urheilutoimintoja ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. Se on urheilullinen älykello, jossa on pyöreä 1,62 tuuman TFT-näyttö ja useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, SPO2 Veren happimittari, Mulri urheilutilat, Kompassi, IP68 Vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
S70 Max Smart Watchin muotoilu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tässä uudessa S70 Max -kellossa on pyöreä muotoilu, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille.?Mitat 51*51*14mm ja paino noin 55g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta ja vasemmalla puolella kolme painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
S70 Max -älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonista ja teräksestä. Näyttöruudun suhteen! Tässä S70Max-älykellossa on 1,62 tuuman IPS-kosketusnäyttö, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja se on luotu resoluutiolla 480 x 480 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja, ja se on saatavana mustana ja hopeana.
S70Max Smart Watchin ominaisuudet:![]()

S70Max on IP68 vedenpitävä älykello, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä kello auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida kaloreita palaneet koko päivän.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tässä S70Max-älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Verenpainemittari, Moniurheilutilat, Kompassi, LED taskulamppu, NFC -kulunvalvonta, istumisen muistutus, a Etsi puhelin, ja niin edelleen. Tässä puettavassa on a 420 MAH -akku kapasiteetti 3-5 Normaalin käytön päivät ja 10 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2024
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2024
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
S70 Max -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | S70Max kello |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 51*51*14mm |
| Paino | 55g |
| Värit | Musta, Hopea |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.62 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 480 x 480 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| NFC | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 420 mAh |
| Normaali käyttö | 3-5 päivä |
| Sovellusnimi | HDFit Pro |
| Hihna | Silikoni, Teräs |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 1.62 Suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Moniurheilutilat, LED taskulamppu
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
S70 Max -älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024



