HK8 Pro Max Ultra on yksi uusimmista Apple Watch Ultra -klooneista, joka tukee Bluetooth-puheluita ja NFC-kulunhallintaa kohtuulliseen hintaan. Se on urheilullinen älykello, joka on neliön muotoinen, 2,12 tuuman suurella AMOLED-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, Kompassi, SPO2 veren happimittari, Moniurheilutilat, IP68 vedenpitävä, ja niin edelleen. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
HK8 Pro Max Ultra SmartWatchin suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tässä uudessa HK8 Pro Max -älykellossa on neliön muotoinen muotoilu, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja samanlainen kuin Apple Watch Ultra. Mitat 49*44*14,4mm ja paino noin 50g. Kotelon oikealla puolella on kolme fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
HK8 Pro Max Ultra -älykellon runko on valmistettu titaaniseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä HK 8 Ultra Pro Max -älykello käyttää 2,12 tuuman suurta AMOLED-kosketusnäyttöä, joka on kaareva 2,5D lasilla ja on luotu resoluutiolla 485*520 pikseliä. Tämä vempain on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, oranssi, keltainen, vihreä, ja harmaita värejä.
Saatat myös pitää:?10 Parhaat Apple Watch Ultra -kloonit 2023
HK:n ominaisuudet 8 Pro Max Ultra Smart Watch:

HK8 Pro Max on IP68 vedenpitävä älykello, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Laitteessa on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä Applen kelloklooni auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida kaloreita palaneet koko päivän.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tämä HK8 Pro Max -älykello on varustettu kaiuttimella ja mikrofonilla, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Verenpainemittari, Kompassi, Istuva muistutus, Moniurheilutilat, Sää, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tässä puettavassa on a 320 MAH -akku kapasiteetti 2-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
HK8 Pro Max VS HK8 Pro Ultra: Mikä on ero??
Ainoa ero HK8 Pro Maxin ja Pro Ultran välillä on, että ensimmäinen käyttää 2,12 tuuman suurta AMOLEDia, joka on luotu resoluutiolla 485*520 pikseliä ja siinä on kompassi, kun HK8 Pro Ultra käyttää 2.12 tuumainen IPS-näyttö 400*417 pikseliä eikä siinä ole kompassia.
Saatat pitää myös seuraavista:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
HK8 Pro Max -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | HK 8 Pro Max |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 49*44*14.4mm |
| Paino | 55g |
| Värit | Musta, Oranssi, Harmaa, Keltainen, Vihreä |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 2.12 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 485*520 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 320 mAh |
| Normaali käyttö | 2-5 päivä |
| Sovellusnimi | Wearfit Pro |
| Hihna | Ocean bändi |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 2.12-tuumainen suuri AMOLED-näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, 15 Urheilutilat, Kompassi
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
HK8 Pro Max Ultra -älykello on saatavilla vain Alliexpressistä eri hinnoilla. Voit valita itsellesi sopivimman hinnan!
Tarkista hinta 1
Tarkista hinta 2
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






