HK8 Pro Max Ultra este una dintre cele mai recente clone Apple Watch Ultra care acceptă apeluri Bluetooth și controlul accesului NFC la un preț rezonabil. Este un smartwatch sportiv care vine într-o formă pătrată cu un ecran AMOLED mare de 2,12 inci și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Busolă, Monitor de oxigen din sânge SPO2, Moduri multi-sport, IP68 rezistent la apa, și așa mai departe. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul HK8 Pro Max Ultra SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, acest nou smartwatch HK8 Pro Max are un design pătrat care arată elegant, la modă, și similar cu Apple Watch Ultra. Măsoară 49*44*14,4mm și cântărește aproximativ 50g. Există trei butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul ceasului inteligent HK8 Pro Max Ultra este realizat din aliaj de titan, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest HK 8 Ceasul inteligent Ultra Pro Max folosește un ecran tactil AMOLED mare de 2,12 inchi curbat cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 485*520 pixeli. Acest gadget este, de asemenea, ambalat cu diverse fețe de ceas și este disponibil în negru, portocale, galben, verde, și culori gri.
S-ar putea să vă placă:?10 Cele mai bune clone Apple Watch Ultra 2023
Caracteristicile HK 8 Ceas inteligent Pro Max Ultra:

HK8 Pro Max este un smartwatch rezistent la apă IP68, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Gadgetul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Această clonă de ceas Apple vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest smartwatch HK8 Pro Max este echipat cu un difuzor și microfon care vă permite să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Monitor de tensiune arterială, Busolă, Memento sedentar, Moduri multi-sport, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. Acest purtabil are un 320 Capacitatea bateriei mAh cu 2-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
HK8 Pro Max VS HK8 Pro Ultra: Care este diferența?
Singura diferență dintre HK8 Pro Max și Pro Ultra este că primul folosește un AMOLED mare de 2,12 inchi creat cu o rezoluție de 485*520 pixeli și are o busolă în timp ce HK8 Pro Ultra folosește 2.12 ecran IPS inch cu 400*417 pixeli și nu are busolă.
S-ar putea să vă placă și următoarele:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent HK8 Pro Max:
| Dispozitiv | HK 8 Pro Max |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 49*44*14.4mm |
| Greutate | 55g |
| Culori | Negru, Portocale, Gri, Galben, Verde |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 2.12 inch |
| Rezoluția ecranului | 485*520 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 320 mAh |
| Utilizare normală | 2-5 zile |
| Numele aplicației | WearFit Pro |
| Curea | Banda oceanică |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 2.12-Ecran mare AMOLED inch, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, 15 Moduri sport, Busolă
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent HK8 Pro Max Ultra este disponibil doar la Alliexpress la prețuri diferite. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs!
Verificați prețul 1
Verificați prețul 2
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






