HK8 Pro Max Ultra er en av de nyeste Apple Watch Ultra-klonene som støtter Bluetooth-anrop og NFC-tilgangskontroll til en rimelig pris. Det er en sporty smartklokke som kommer i en firkantet form med en 2,12-tommers stor AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner inkludert en pulsklokke, Kompass, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportmoduser, IP68 vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av HK8 Pro Max Ultra SmartWatch:

Som du ser på bildet over, denne nye HK8 Pro Max smartklokken har en firkantet design som ser stilig ut, moteriktig, og ligner på Apple Watch Ultra. Måler 49*44*14,4 mm og veier ca 50g. Det er tre fysiske knapper på høyre side av dekselet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
HK8 Pro Max Ultra-smartklokkehuset er laget av titanuim-legering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Dette HK 8 Ultra Pro Max smartklokke bruker en 2,12-tommers stor AMOLED-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 485*520 piksler. Denne dingsen er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i svart, oransje, gul, grønn, og grå farger.
Du kan også like:?10 Beste Apple Watch Ultra Clones 2023
Funksjoner av HK 8 Pro Max Ultra Smart Watch:

HK8 Pro Max er en IP68 vanntett smartklokke, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Innretningen har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne Apple Watch-klonen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan kontrollere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne HK8 Pro Max smartklokken er utstyrt med en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Kompass, Stillesittende påminnelse, Multisportmoduser, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne bærbare har en 320 mah batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
HK8 Pro Max VS HK8 Pro Ultra: Hva er forskjellen?
Den eneste forskjellen mellom HK8 Pro Max og Pro Ultra er at den første bruker en 2,12-tommers Large AMOLED laget med en oppløsning på 485*520 piksler og har et kompass mens HK8 Pro Ultra bruker 2.12 tommers IPS-skjerm med 400*417 piksler og har ikke kompass.
Du kan også like følgende:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
HK8 Pro Max Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | HK 8 Pro Max |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 49*44*14.4mm |
| Vekt | 55g |
| Farger | Svart, Oransje, Grå, Gul, Grønn |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 2.12 tomme |
| Skjermoppløsning | 485*520 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 320 mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | WearFit Pro |
| Stropp | Ocean band |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, 2.12-tommer stor AMOLED-skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, 15 Sportsmoduser, Kompass
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
Smartklokken HK8 Pro Max Ultra er kun tilgjengelig hos Alliexpress til forskjellige priser. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






