HT17 on yksi viimeisimmistä 2023 älykellot, jotka voivat seurata urheilutoimintaa ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. Se on urheilullinen älykello, joka on pyöreän muotoinen, 1,46 tuuman suurella IPS-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, SPO2 Veren happimittari, MultSport -tilat, Kompassi, IP67 Vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
ESTG HT17 -älykellon suunnittelu:

Kuten yllä olevasta kuvasta näet, Tässä uudessa HT17-kellossa on pyöreä muotoilu, joka näyttää tyylikkäältä, karu, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 47,8 * 47,8 * 13,5 mm ja paino noin 59 g. Paneelin oikealla ja vasemmalla puolella on kolme fyysistä painiketta. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
HT17-älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonista ja teräksestä. Näyttöruudun suhteen! Tämä HT 17 älykellossa on 1,46 tuuman suuri IPS-kosketusnäyttö, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja se on luotu resoluutiolla 360 x 360 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, oranssi, ruskea, sininen, ja vihreitä värejä.
HT:n ominaisuudet 17 Älykäs kello:

HT17 on IP67-turvaluokan vedenkestävä älykello, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tässä HT17-älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat verenpainemittari, SPO2 veren happimittari, Moniurheilutilat, Kompassi, Istuvia muistutuksia, Soita ja viestien muistutuksia, Bluetooth 5.0, Ja paljon muuta. Tämän puettavan akun kapasiteetti on 450 mAh 5-10 Normaalin käytön päivät ja 30 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
HT17-älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | HT17 |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 47.8*47.8*13.5mm |
| Paino | 59g |
| Värit | Musta, Sininen, Oranssi, Sininen, Vihreä |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.46 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 360 x 360 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 450mAh |
| Normaali käyttö | 5-10 päivä |
| Sovellusnimi | FitCloudPro |
| Hihna | Silikoni, Teräs |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Kestävä muotoilu, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Moniurheilutilat, Kompassi, LED taskulamppu
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
HT17-älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressistä eri hinnoilla. Voit valita itsellesi sopivimman hinnan:
Tarkista hinta 1
Tarkista hinta 2
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023



