HT17 er en av de siste 2023 smartklokker som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. It is a sporty smartwatch that comes in a circular shape with a 1.46-inch large IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisport -modus, Kompass, IP67 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design of ESTG HT17 Smartwatch:

Som du ser på bildet over, This new HT17 watch got a circular design that looks stylish, robust, og passer menn og kvinner. Measuring 47.8*47.8*13.5mm and weighing about 59g. There are three physical buttons on the right side and the left side of the panel. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The HT17 smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone and steel. Angående skjermbildet! Denne HT 17 smart watch has a 1.46-inch large IPS touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 360 x 360 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, oransje, brun, blå, og grønne farger.
Funksjoner av HT 17 Smartklokke:

HT17 is an IP67 life waterproof smartwatch, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This HT17 smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportmoduser, Kompass, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.0, og mange flere. Denne bærbare enheten har en batterikapasitet på 450mAh 5-10 dager med normal bruk og 30 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
HT17 Smartwatch Full Specs:
| Enhet | HT17 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 47.8*47.8*13.5mm |
| Vekt | 59g |
| Farger | Svart, Blå, Oransje, Blå, Grønn |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.46 tomme |
| Skjermoppløsning | 360 x 360 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 450mAh |
| Normal bruk | 5-10 dager |
| Appnavn | FitCloudPro |
| Stropp | Silikon, Stål |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Robust design, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi Sports-moduser, Kompass, LED lommelykt
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The HT17 smartwatch is currently available only on Aliexpress at different prices. Du kan velge den beste prisen for deg:
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



