HW6 Mini on yksi viimeisimmistä 2023 älykellot, jotka voivat seurata urheilutoimintaa ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. Se on urheilullinen älykello, joka on pyöreän muotoinen, 1,52 tuuman suurella IPS-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, SPO2 Veren happimittari, Multi-Sport-tilat, ChatGPT, Baidu kartat, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
HW6 Mini -älykellon suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi HW6 Mini -kello sai pyöreän muotoilun, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 53*49*12mm ja paino noin 50g. Paneelin oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta ja yksi painike vasemmalla puolella. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
HW6 Mini -älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavilla teräksestä ja nahasta. Näyttöruudun suhteen! Tämä HW 6 Mini-älykellossa on 1,52 tuuman suuri IPS-kosketusnäyttö, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja se on luotu resoluutiolla 480 x 480 pikseliä. Tämä älykello on myös täynnä erilaisia kellotauluja, ja se on saatavana mustana ja harmaana.
HW:n ominaisuudet 6 Mini Smart Watch:

HW6 Mini on IP67 vedenpitävä älykello, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tämä HW 6 Minikellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat verenpainemittari, SPO2 veren happimittari, Moniurheilutilat, NFC -kulunvalvonta, ChatGPT, Istuvia muistutuksia, Soita ja viestien muistutuksia, Bluetooth 5.1, Ja paljon muuta. Tämän puettavan akun kapasiteetti on 250 mAh 1-3 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
HW6 Mini -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | HW 6 Mini |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 53*49*12mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Harmaa |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.52 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 480 x 480 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 250mAh |
| Normaali käyttö | 1-3 päivä |
| Sovellusnimi | Wearfit Pro |
| Hihna | Teräs, Nahka, Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Moniurheilutilat, Tukee ChapGPT:tä ja Baidu Mapia
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
HW6 Mini -älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






