HW6 Mini er en av de siste 2023 smartklokker som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. Det er en sporty smartklokke som kommer i en sirkulær form med en 1,52-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multi-Sport-moduser, ChatGPT, Baidu kart, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design av HW6 Mini Smartwatch:

Som du ser på bildet over, Denne nye HW6 Mini-klokken har en sirkulær design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 53*49*12mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side og en knapp på venstre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
HW6 Mini-smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i stål og skinn. Angående skjermbildet! Denne HW 6 Mini smartklokke har en 1,52-tommers stor IPS-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 480 x 480 piksler. Denne smartklokken er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svarte og grå farger.
Funksjoner av HW 6 Mini smartklokke:

HW6 Mini er en IP67 vanntett smartklokke, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne HW 6 Miniklokke har høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportmoduser, NFC tilgangskontroll, ChatGPT, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.1, og mange flere. Denne bærbare enheten har en batterikapasitet på 250 mAh 1-3 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
HW6 Mini Smartwatch Fulle spesifikasjoner:
| Enhet | HW 6 Mini |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 53*49*12mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Grå |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.52 tomme |
| Skjermoppløsning | 480 x 480 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 250mAh |
| Normal bruk | 1-3 dager |
| Appnavn | WearFit Pro |
| Stropp | Stål, Lær, Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi Sports-moduser, Støtt ChapGPT og Baidu Map
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
HW6 Mini smartklokke er foreløpig kun tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






