Vuosi Kieslect K11:n lanseerauksen jälkeen, Kieslect on palannut jälleen ja toi meille Pro-version, jossa on enemmän ominaisuuksia nimeltä Kieslect K11 Pro. Puettava on urheilullinen älykello, joka on pyöreän muotoinen, 1,43 tuuman AMOLED-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, Veren happimittari, 70 urheilutila, IP68 Vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Xiaomi Kieslect K11 Pro SmartWatchin suunnittelu:

Kuten yllä olevasta kuvasta näet, Tämä Xiaomi Kieslect K11 Pro -kello sai pyöreän muotoilun, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille.?Mitat 45,7 * 45,7 * 10,7 mm ja paino noin 50 g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
Kieslect K11 Pro -älykellon runko on valmistettu metalliseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tässä K11 Pro -älykellossa on 1,43 tuuman AMOLED-kosketusnäyttö, joka tukee aina päällä olevaa näyttöä ja joka on luotu resoluutiolla 466 x 466 pikseliä. Tämä älykello on myös täynnä erilaisia kellotauluja, ja se on saatavana vain musta-kelta-ruskeana.
K11 Pro Smart Watchin ominaisuudet:

Kieslect K11 Pro on IP68 vedenpitävä älykello, voit käyttää sitä, kun peset käsiä tai sadepäivinä. Käytettävässä on sykesensori, joka kerää tietoja sykkeesi yli 24 tuntia. Tämä malli auttaa myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, ja sen avulla voimme hallita ja arvioida päivän aikana poltettuja kaloreita.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi. Tässä Kieslect K11 Prossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Stressitason testi, Hengitysharjoittelu, 70 urheilutilat, Ilmoitukset, Herätyskello, Sää, Suljin, Bluetooth, jne. Tämän kellon akun kapasiteetti on 330 mAh 4-7 Normaalin käytön päivät ja 30 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
Kieslect K11 Pro -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | K11 Pro |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 45.7*45.7*10.7mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta-keltainen-ruskea |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.43 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 466 * 466 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | EI |
| Vedenpitävä | IP68 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 330mAh |
| Normaali käyttö | 4-7 päivä |
| Sovellusnimi | * |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hyvät ja huonot puolet speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu,? AMOLED-näyttö, Bluetooth-puhelut, 70 urheilutilat, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa,? Useita kellotauluja
Miinukset: Sisäänrakennettua GPS:ää ei ole
Hinta ja saatavuus?
Kieslect K11 Pro -älykello on pian saatavilla Aliexpressistä hintaan välillä $60 -lla $90. HANKI SE TÄÄLTÄ
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






