Ett år etter lanseringen av Kieslect K11, Kieslect er tilbake igjen og ga oss Pro-versjonen med flere funksjoner kalt Kieslect K11 Pro. Den bærbare er en sporty smartklokke som kommer i en sirkulær form med en 1,43-tommers AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, Blodoksygenmonitor, 70 Sportsmodus, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth-anrop. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av Xiaomi Kieslect K11 Pro SmartWatch:

Som du ser på bildet over, Denne Xiaomi Kieslect K11 Pro-klokken har en sirkulær design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner.?Måler 45,7*45,7*10,7mm og veier omtrent 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Kieslect K11 Pro-smartklokkehuset er laget av metallegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne K11 Pro-smartklokken har en 1,43-tommers AMOLED-berøringsskjerm som støtter en alltid-på-skjerm og er laget med en oppløsning på 466 x 466 piksler. Denne smartklokken er også fullpakket med forskjellige urskiver og er kun tilgjengelig i svart-gul-brun farge.
Funksjoner på K11 Pro Smart Watch:

Kieslect K11 Pro er en IP68 vanntett smartklokke, du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnvær. Den bærbare enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen din over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller og lar oss administrere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor. Denne Kieslect K11 Pro har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via smartklokke. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Test av stressnivå, Pustetrening, 70 sportsmoduser, Varsler, Vekkerklokke, Vær, Lukker, Bluetooth, osv. Denne klokken har en 330mAh batterikapasitet med 4-7 dager med normal bruk og 30 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Kieslect K11 Pro Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | K11 Pro |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 45.7*45.7*10.7mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart-Gul-Brun |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.43 tomme |
| Skjermoppløsning | 466 * 466 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | INGEN |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 330mAh |
| Normal bruk | 4-7 dager |
| Appnavn | * |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med Ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design,? AMOLED -skjerm, Bluetooth-anrop, 70 sportsmoduser, Flere typer helseovervåking,? Flere klokkeskiver
Ulemper: Det er ingen innebygd GPS
Pris og tilgjengelighet?
Kieslect K11 Pro smartklokke vil snart være tilgjengelig hos Aliexpress til en prisklasse mellom $60 til $90. FÅ DEN HER
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






