La un an după lansarea Kieslect K11, Kieslect s-a întors din nou și ne-a adus versiunea Pro cu mai multe funcții numite Kieslect K11 Pro. Portabilul este un smartwatch sportiv care are o formă circulară cu un ecran AMOLED de 1,43 inci și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Monitor de oxigen din sânge, 70 Mod sport, IP68 Impermeabil, și acceptați apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul Xiaomi Kieslect K11 Pro SmartWatch:

După cum vedeți în fotografia de mai sus, Acest ceas Xiaomi Kieslect K11 Pro are un design circular care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor.?Măsurând 45,7*45,7*10,7mm și cântărind aproximativ 50g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul ceasului inteligent Kieslect K11 Pro este realizat din aliaj metalic, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent K11 Pro are un ecran tactil AMOLED de 1,43 inchi care acceptă un afișaj permanent și este creat cu o rezoluție de 466 x 466 pixeli. Acest ceas inteligent este, de asemenea, ambalat cu diverse fețe de ceas și este disponibil numai în culoarea negru-galben-maro.
Caracteristicile ceasului inteligent K11 Pro:

Kieslect K11 Pro este un smartwatch rezistent la apă IP68, îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase, care colectează date despre ritmul cardiac 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să gestionăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus. Acest Kieslect K11 Pro are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Test de nivel de stres, Antrenamentul respirației, 70 moduri sportive, Notificări, Ceas alarmă, Vreme, Obturator, Bluetooth, etc.. Acest ceas are o capacitate a bateriei de 330 mAh cu 4-7 zile de utilizare normală și 30 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent Kieslect K11 Pro:
| Dispozitiv | K11 Pro |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 45.7*45.7*10.7mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru-Galben-Maro |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.43 inch |
| Rezoluția ecranului | 466 * 466 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | NU |
| Impermeabil | IP68 rezistent la apa |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 330mAh |
| Utilizare normală | 4-7 zile |
| Numele aplicației | * |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design elegant,? Ecran AMOLED, Apel Bluetooth, 70 moduri sportive, Multe tipuri de monitorizare a sănătății,? Fețe multi -ceas
Contra: Nu există GPS integrat
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent Kieslect K11 Pro va fi disponibil în curând la Aliexpress la o gamă de preț între $60 la $90. Ia -l aici
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






