Kiwitime kello 9 on toinen uusi Apple Watch -sarja 8 Klooni, joka tukee Bluetooth-puheluita ja NFC-kulunhallintaa edulliseen hintaan. Se on urheilullinen älykello, joka on neliön muotoinen 2,05 tuuman suurella IPS-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia Sykemittari, Veren happimittari, 120 urheilutila, IP68 vedenpitävä, ja niin edelleen. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin.
Kiwitime Watchin suunnittelu 9 SmartWatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi KIWITIME-kello 9 sai neliön muotoisen muotoilun, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 45*38*10,5mm ja paino noin 50g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se vastaa juoksun käynnistämisestä, ja käyttöliittymän vaihto. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
Kiwitime-kello 9 älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä Kiwtime 9 älykellossa on 2,05 tuuman suuri IPS-kosketusnäyttö, joka tukee aina päällä olevaa näyttöä ja joka on luotu resoluutiolla 420*485 pikseliä. Tämä älykello on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, kulta, ja hopeavärit.
Kiwitimen ominaisuudet 9 Älykäs kello:

KIWITIME kello 9 on IP68 vedenpitävä älykello, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä vempain auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tämä Kiwitime-kello 9 siinä on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Muita ominaisuuksia ovat NFC-pääsynhallinta, Veren happi ja verenpainemittari, 120 urheilutila, Muistutus istumisesta, Löytää puhelin, Ja paljon muuta. Tässä laitteessa on a 400 MAH -akku kapasiteetti 3-7 Normaalin käytön päivät ja 45 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
Kiwitime kello 9 Älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | Katsella 9 |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 45*38*10.5mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Hopea, Musta, Kulta |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 2.05 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 420*485 Pikselit |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 400 mAh |
| Normaali käyttö | 3-7 päivä |
| Sovellusnimi | RDFit |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 2.05-tuuman suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, 120 Urheilutilat, +500 Katsella kasvot
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
Kiwitime-kello 9 on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






