Kiwitime Watch 9 er nok en ny Apple Watch-serie 8 Klon som støtter Bluetooth-anrop og NFC-tilgangskontroll til en overkommelig pris. Det er en sporty smartklokke som kommer i en firkantet form med en 2,05-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner Pulsmåler, Blod oksygen monitor, 120 Sportsmodus, IP68 vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljene.
Design av Kiwitime Watch 9 Smartwatch:

Som du ser på bildet over, Denne nye KIWITIME klokken 9 fått en firkantet design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 45*38*10,5 mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Den er ansvarlig for å slå på runback, og grensesnittbytte. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Kiwitime-vakten 9 smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne Kiwtime 9 smartklokke har en 2,05-tommers stor IPS-berøringsskjerm som støtter en alltid-på-skjerm og laget med en oppløsning på 420*485 piksler. Denne smartklokken er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i sort, gull, og sølvfarger.
Funksjoner av Kiwitime 9 Smartklokke:

KIWITIME Watch 9 er en IP68 vanntett smartklokke, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne dingsen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne Kiwitime-klokken 9 har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via et smartwatch. Ytterligere funksjoner er NFC-tilgangskontroll, Blodoksygen og blodtrykksmåler, 120 Sportsmodus, Stillesittende påminnelse, Finn telefon, og mange flere. Denne enheten har en 400 mah batterikapasitet med 3-7 dager med normal bruk og 45 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Kiwitime Watch 9 Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | Klokke 9 |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 45*38*10.5mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Sølv, Svart, Gull |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 2.05 tomme |
| Skjermoppløsning | 420*485 Piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 400 mAh |
| Normal bruk | 3-7 dager |
| Appnavn | RDFit |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, 2.05-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, 120 Sportsmoduser, +500 Klokkeskiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
Kiwitime-vakten 9 er foreløpig kun tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






