Seitsemän kuukautta Lemfo LF26 Pron julkaisun jälkeen, LEMFO on palannut jälleen ja toi meille uuden version, jossa on enemmän ominaisuuksia nimeltä Lemfo LF26 Max. Puettava on urheilullinen älykello, jossa on vankka muotoilu ja 1,32 tuuman IPS-näyttö ja joka on varustettu useilla ominaisuuksilla, kuten sykemittarilla, Veren happimittari, MultSports -tilat, IP68 Vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Joten siirrytään kaikkiin yksityiskohtiin!
Lemfo LF26 Max SmartWatchin suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tässä uudessa LF26 Max -kellossa on bisnesurheilumuotoilu, joka näyttää kestävältä, tyylikäs, ja sopii miehille ja naisille.?Mitat 46,5*46,5*13mm ja paino noin 60g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta, Se vastaa päälle/pois päältä -toiminnosta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
Lemfo LF26 Max -älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta ja polykarbonaattimateriaalista, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä Lemfo LF26 Max -älykello käyttää 1,32 tuuman IPS-kosketusnäyttöä, joka on suojattu cornning gorilla -lasilla ja on luotu resoluutiolla 360 x 360 pikseliä. Tämä kuntoseurantalaite on myös täynnä erilaisia kellotauluja, ja se on saatavana mustana ja hopeana.
Lemfo LF:n ominaisuudet 26 Max Smart Watch:

Lemfo LF26 Max on IP68 vedenpitävä älykello, Tämä tarkoittaa, että voit käyttää sitä käsien pesun aikana tai sadepäivinä. Kuntomittarissa on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä puettava auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, jonka avulla voimme hallita ja arvioida päivän aikana poltettuja kaloreita.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tämä LF26 Max -kello on varustettu kaiuttimella ja mikrofonilla, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. älykello voi myös seurata jopa 20 Urheiluaktiviteetti mukaan lukien kävely, juokseva, pyöräily, ohittaa, jalkapallo, sulkapallo jne.? Lisäominaisuudet ovat verenpainemittari, Veren happimittari, Soita ja viesti muistutus, Anti-kadonnut, ajastin, sekuntikello, Bluetooth jne. Lemfo LF 6 Maxissa on 300 mAh suuri akkukapasiteetti 2-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 9 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
Lemfo LF26 Max -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | LF26Max |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 46.5*46.5*13mm |
| Paino | 60g |
| Värit | Musta, Hopea |
| Näyttö | TFT |
| Näytönkoko | 1.32 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 360 x 360 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 & V3.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 300 mAh |
| Normaali käyttö | 2-5 päivä |
| Sovellusnimi | FitCloud Pro |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hyödyt ja haitat teknisten tietojen mukaan:
Plussat: Vankka muotoilu, Bluetooth-puhelut, 20 urheilutilat, 4 tyyppinen terveysvalvonta, Useita kellotauluja
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
Lemfo LF26 Max -älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Saatat myös haluta tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






