Syv måneder etter lanseringen av Lemfo LF26 Pro, LEMFO er tilbake igjen og ga oss en ny versjon med flere funksjoner kalt Lemfo LF26 Maks. Den bærbare er en sporty smartklokke som har et robust design med en 1,32-tommers IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, Blod oksygen monitor, Multisport-moduser, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss hoppe til alle detaljene!
Design av Lemfo LF26 Max SmartWatch:

Som du ser på bildet over, Denne nye LF26 Max-klokken har et forretningssportsdesign som ser robust ut, stilig, og passer menn og kvinner.?Måler 46,5*46,5*13mm og veier ca 60g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken, Den er ansvarlig for funksjonen til å slå på/av. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Lemfo LF26 Max-smartklokkehuset er laget av sinklegering med polykarbonatmateriale mens stroppen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne Lemfo LF26 Max smartklokken bruker en 1,32-tommers IPS berøringsskjerm beskyttet med cornning gorilla glass og er laget med en oppløsning på 360 x 360 piksler. Denne treningssporeren er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart og sølvfarger.
Egenskaper til Lemfo LF 26 Max Smart Watch:

Lemfo LF26 Max er en IP68 vanntett smartklokke, som betyr at du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Fitnesstrackeren har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne bærbare hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller som lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne LF26 Max klokken er utstyrt med høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. smartklokken kan også spore opp til 20 sportsaktiviteter inkludert turgåing, løping, sykling, hopper over, fotball, badminton osv.? Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, Blodoksygenmonitor, Ring og melding påminnelse, Anti-tapt, tidtaker, stoppeklokke, Bluetooth ¡osv. Lemfo LF 6 Max har en 300mAh stor batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 9 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Lemfo LF26 Max Smartwatch Full spesifikasjoner:
| Enhet | LF26 Maks |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 46.5*46.5*13mm |
| Vekt | 60g |
| Farger | Svart, Sølv |
| Utstilling | TFT |
| Skjermstørrelse | 1.32 tomme |
| Skjermoppløsning | 360 x 360 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 & V3.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 300 mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | FitCloud Pro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner:
Fordeler: Robust design, Bluetooth-anrop, 20 sportsmoduser, 4 slags helseovervåking, Multi-klokkeskiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
Lemfo LF26 Max smartklokke er tilgjengelig akkurat nå kun på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også like å sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






