Lokmatin komeetta 2 Pro on toinen uusi 2024 Älykello, joka voi seurata urheilutoimintoja ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. It is a sporty watch that comes circular with a 1.46-inch large IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, SPO2 Veren happimittari, Moniurheilutilat, IP68 Vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Lokmat Cometin suunnittelu 2 Pro Smart Watch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, This new Lokmat Comet 2 Pro got a circular shape that looks stylish, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Se mittaa 53 x 47.5 x 12.6 mm and weighs about 75g. Kotelon oikealla puolella on kolme fyysistä painiketta, Se vastaa päälle/pois päältä -toiminnosta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
The Lokmat Comet2 Pro smartwatch body is made out of Zinc alloy while the strap is available in silicone, nahka, ja terästä. Näyttöruudun suhteen! This Comet2 Pro smart watch uses a 1.43-inch large AMOLED touchscreen curved with 2.5D glassy and is created with a resolution of 360×360 pikseliä. Tämä laite on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana.
Features of the Comet2 Pro Smart Watch:

Lokmatin komeetta 2 Pro on IP68 vedenpitävä älykello, Tämä tarkoittaa, että voit käyttää sitä käsien pesun aikana tai sadepäivinä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä laite auttaa myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, jonka avulla voimme hallita ja arvioida päivän aikana poltettuja kaloreita.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, This Lokmat Comet2 Pro smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via the smartwatch. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Verenpainemittari, Useita urheilumuotoja, Istuvia muistutuksia, Anti-kadonnut, ajastin, sekuntikello, Ääniavustaja, Bluetooth 5.0 jne. The wearable has a large 320mAh battery capacity with 5-7 Normaalin käytön päivät ja 15 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2024
- 9 Paras älykello HD -kameralla 2024
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille
Lokmatin komeetta 2 Pro-älykellon täydelliset tekniset tiedot:
| Laite | Comet2 Pro Watch |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 53 x 47.5 x 12.6 mm |
| Paino | 75g |
| Värit | Musta |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.46 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 360×360 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 320 mAh |
| Normaali käyttö | 5-7 päivä |
| Sovellusnimi | Fitcloud Pro |
| Hihna | Silikoni, Nahka, Teräs |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hyödyt ja haitat teknisten tietojen mukaan:
Plussat: Tyylikäs muotoilu, Bluetooth-puhelut, Moniurheilutilat, Monenlaista terveydentilan seurantaa
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
The Lokmat Comet 2 Pro watch is currently available only on Banggood. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024




