Lokmat komet 2 Pro er en annen ny 2024 Smartwatch som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsetilstand i sanntid. It is a sporty watch that comes circular with a 1.46-inch large IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, Multi Sports-moduser, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design of Lokmat Comet 2 Pro Smart Watch:

Som du ser på bildet over, This new Lokmat Comet 2 Pro got a circular shape that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Den måler 53 x 47.5 x 12.6 mm and weighs about 75g. Det er tre fysiske knapper på høyre side av dekselet, Den er ansvarlig for funksjonen til å slå på/av. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The Lokmat Comet2 Pro smartwatch body is made out of Zinc alloy while the strap is available in silicone, lær, og stål. Angående skjermbildet! This Comet2 Pro smart watch uses a 1.43-inch large AMOLED touchscreen curved with 2.5D glassy and is created with a resolution of 360×360 piksler. Denne enheten er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart farge.
Features of the Comet2 Pro Smart Watch:

Lokmat komet 2 Pro er en IP68 vanntett smartklokke, som betyr at du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne enheten hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller som lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This Lokmat Comet2 Pro smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via the smartwatch. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Multi sportsmodus, Stillesittende påminnelser, Anti-tapt, tidtaker, stoppeklokke, Stemmeassistent, Bluetooth 5.0 osv. The wearable has a large 320mAh battery capacity with 5-7 dager med normal bruk og 15 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 9 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- 7 Beste Android smartklokker for menn
Lokmat komet 2 Pro Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | Comet2 Pro Watch |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 53 x 47.5 x 12.6 mm |
| Vekt | 75g |
| Farger | Svart |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.46 tomme |
| Skjermoppløsning | 360×360 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 320 mAh |
| Normal bruk | 5-7 dager |
| Appnavn | Fitcloud Pro |
| Stropp | Silikon, Lær, Stål |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner:
Fordeler: Elegant design, Bluetooth-anrop, Multisportmoduser, Flere typer helseovervåking
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The Lokmat Comet 2 Pro watch is currently available only on Banggood. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024




