A few months after launching the North Edge NL54, North Edge is back again and brought us a new smartwatch but this time only for women called North Edge NL60. The wearable is a fitness tracker watch that comes in a circular shape with a 1.09-inch TFT screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, SPO2 veren happimittari, Verenpainemittari, Moniurheilutilat, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of North Edge NL60 Smartwatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, This new North Edge NL60 watch comes in a circular shape that looks stylish, muodikas, and fits ladies and women. Measuring 45*40*12mm and weighing about 40g. Kotelon oikealla puolella on yksi fyysinen painike. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
The North Edge NL60 smartwatch body is made out of zinc alloy with PC plastic while the strap is available in steel. Näyttöruudun suhteen! This NL60 smart watch has a 1.09-inch IPS touchscreen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 240 x 240 pikseliä. This fitness tracker is also packed with a variety of watch faces available in silver and gold colors.
Features of the NL60 Smart Watch:

North Edge NL60 is an IP67 waterproof smartwatch, voit käyttää sitä käsien pesun aikana tai sadepäivinä. Laitteessa on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi! This North Edge NL60 is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via the smartwatch. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Verenpainemittari, MultSport -tilat, Menstrual cycle reminder, Istuva muistutus, Soita tai viestien muistutus, Sovellusilmoitus, ja niin edelleen. The wearable has a 140mAh battery capacity with 2-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
North Edge NL60 Smartwatch Full Specs:
| Laite | NL60 |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 45*40*12mm |
| Paino | 40g |
| Värit | Kulta, Hopea |
| Näyttö | TFT |
| Näytönkoko | 1.09 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240 x 240 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| Bluetooth-puhelut | Kyllä |
| NFC | EI |
| GPS | EI |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Unimonitori | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 140 mAh |
| Normaali käyttö | 2-5 päivä |
| Sovellusnimi |
DAFT |
| Hihna | Teräs |
| Package contents | NL60 smartwatch 1 x Charging cable 1 x User manual |
Edut ja haitat teknisten tietojen mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, Bluetooth-puhelu, Monenlaista terveydentilan seurantaa, Kuukautiskierron muistutus, 123 urheilutilat, Useita kellotauluja
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
North Edge NL60 smartwatch will be available soon on Aliexpress at a price range between $35 -lla $45. HANKI SE TÄÄLTÄ
You May Also Like To Check Our: Uudet ja uusimmat älykellot 2023






