F100 is another new 2023 Älykello, joka voi seurata urheilutoimintoja ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. It is a sporty smartwatch that got a square design with a 1.7-inch large IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, Verenpainemittari, Verensokerimittari, Lämpömittari, Moniurheilutilat, and support one key laser therapy. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of F100 SmartWatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, This new F100 Watch comes in a square shape that looks stylish, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Measuring 44*37.7*11.5mm and weighing about 50g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
The F100 smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone and leather. Näyttöruudun suhteen! Tämä F 100 smart watch has a 1.7-inch touch retina IPS screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 240 x 280 pikseliä. Tämä puettava laite on täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, sininen, punainen, ja ruskeat värit.
F:n ominaisuudet 100 Älykäs kello:

F100 is an IP68 waterproof smartwatch, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä kuntoseurantalaite auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi. The F100 smartwatch is also equipped with a thermometer that allows you to monitor body temperature in real time. Muita ominaisuuksia ovat verenpainemittari, Veren happimittari, Verensokeri testi, Moniurheilutilat, Istuva muistutus, Koulutuksen havaitseminen, Ilmoitukset, Herätyskello, Sää, Suljin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tässä laitteessa on a 200 MAH -akku kapasiteetti 5 Normaalin käytön päivät ja 10 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- TOP 10 PARHAAT ÄLYKELLOT 2023
F100 Smartwatch Full Specs:
| Laite | F100 |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 44*37.7*11.5mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Sininen, Punainen, Ruskea |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.7 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240 x 280 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| NFC Accessin ohjaus | EI |
| Bluetooth-puhelut | EI |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 200 mAh |
| Normaali käyttö | 5-7 päivä |
| Sovellusnimi | HealthWear |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, Moniurheilutilat, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, One Key laser therapy, Useita kellotauluja
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
The F100 smartwatch is available right now only on Aliexpress at different prices. Voit valita itsellesi sopivimman hinnan!
Tarkista hinta 1
Tarkista hinta 2
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023




The watch does not keep the correct step count, the glucose checker is not accurate and reads about 100 lower than it actually is.
Thank you for your feedback. We will submit this issue to the manufacturer。