A few months after launching the North Edge NL54, North Edge is back again and brought us a new smartwatch but this time only for women called North Edge NL60. The wearable is a fitness tracker watch that comes in a circular shape with a 1.09-inch TFT screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Multi Sports-moduser, og støtter Bluetooth-anrop. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of North Edge NL60 Smartwatch:

Som du ser på bildet over, This new North Edge NL60 watch comes in a circular shape that looks stylish, moteriktig, and fits ladies and women. Measuring 45*40*12mm and weighing about 40g. Det er én fysisk knapp på høyre side av dekselet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The North Edge NL60 smartwatch body is made out of zinc alloy with PC plastic while the strap is available in steel. Angående skjermbildet! This NL60 smart watch has a 1.09-inch IPS touchscreen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 240 x 240 piksler. This fitness tracker is also packed with a variety of watch faces available in silver and gold colors.
Features of the NL60 Smart Watch:

North Edge NL60 is an IP67 waterproof smartwatch, du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor! This North Edge NL60 is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via the smartwatch. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Multisport -modus, Menstrual cycle reminder, Stillesittende påminnelse, Ring eller send melding, Appvarsling, Og så videre. The wearable has a 140mAh battery capacity with 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
North Edge NL60 Smartwatch Full Specs:
| Enhet | NL60 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 45*40*12mm |
| Vekt | 40g |
| Farger | Gull, Sølv |
| Utstilling | TFT |
| Skjermstørrelse | 1.09 tomme |
| Skjermoppløsning | 240 x 240 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| Bluetooth-anrop | Ja |
| NFC | INGEN |
| GPS | INGEN |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Søvnmonitor | Ja |
| Vanntett | IP67 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 140 mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn |
DAFT |
| Stropp | Stål |
| Pakkeinnhold | NL60 smartwatch 1 x ladekabel 1 x Brukerhåndbok |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Påminnelse om menstruasjonssyklus, 123 sportsmoduser, Multiklokkeskiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
North Edge NL60 smartwatch will be available soon on Aliexpress at a price range between $35 til $45. FÅ DEN HER
You May Also Like To Check Our: De nye og nyeste smartklokkene 2023






