W800 Ultra on yksi viimeisimmistä 2023 Apple Watch Ultra -kloonit saatavilla markkinoilla kohtuulliseen hintaan. Se on urheilullinen älykello, joka on neliön muotoinen, 2,02 tuuman suurella IPS-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, SPO2 veren happimittari, MultSport -tilat, NFC -kulunvalvonta, IP68 vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
W800 Ultra SmartWatchin suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi W800 Ultra -kello on neliön muotoinen ja näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mittaus 49*42*13.8 mm ja painaa noin 50g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
W800 Ultra -älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä W800-älykello käyttää 2,02 tuuman suurta IPS-kosketusnäyttöä, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja luotu resoluutiolla 385*420 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, oranssi, ja valkoiset värit.
W800 Smart Watchin ominaisuudet:

W800 Ultra on IP68 vedenpitävä älykello, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä laite auttaa myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tässä W800 Ultra -älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat veren hapen seuranta verenpainemittari, Istuva muistutus, MultSports -tilat, NFC -kulunvalvonta, Alipayn offline -maksu, Sää, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tämä gadget on varustettu a 380 MAH -akku kapasiteetti 2-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
W800 Ultra -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | W800 Ultra |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 49*42*13.8 mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Valkoinen, Oranssi |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 2.02 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 385*420 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 380 mAh |
| Normaali käyttö | 2-5 päivä |
| Sovellusnimi | Wearfit Pro |
| Hihna | Ocean bändi |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 2.02-tuuman suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Multi-Sport-tilat, Halpa hinta
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
W800 Ultra -älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






