W800 Ultra er en av de siste 2023 Apple Watch Ultra-kloner tilgjengelig på markedet til en rimelig pris. Det er et sporty smartwatch som kommer i en firkantet form med en 2,02-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisport -modus, NFC tilgangskontroll, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av W800 Ultra SmartWatch:

Som du ser på bildet over, denne nye W800 Ultra-klokken kommer i en firkantet form som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måling 49*42*13.8 mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
W800 Ultra-smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne W800 smartklokken bruker en 2,02-tommers stor IPS-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og laget med en oppløsning på 385*420 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, oransje, og hvite farger.
Funksjoner på W800 Smart Watch:

W800 Ultra er en IP68 vanntett smartklokke, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne enheten hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne W800 Ultra smartklokken har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en blodoksygenmonitor Blodtrykksmåler, Stillesittende påminnelse, Multisport-moduser, NFC tilgangskontroll, Alipay offline betaling, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne dingsen er utstyrt med en 380 mah batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
W800 Ultra Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | W800 Ultra |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 49*42*13.8 mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Hvit, Oransje |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 2.02 tomme |
| Skjermoppløsning | 385*420 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 380 mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | WearFit Pro |
| Stropp | Ocean band |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 2.02-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi-Sport-moduser, Billig pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
W800 Ultra-smartklokken er for øyeblikket kun tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






