HK27 on yksi viimeisimmistä 2023 älykellot, jotka voivat seurata urheilutoimintaa ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. Se on neliön muotoinen kuntoseurantakello, jossa on 1,78 tuuman suuri AMOLED-näyttö ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari., SPO2 Veren happimittari, MultSport -tilat, NFC -kulunvalvonta, IP68 vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
HK27-älykellon suunnittelu:

Kuten yllä olevasta kuvasta näet, Tämä uusi HK27-kello on neliön muotoinen ja näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 45,4*37,5*11mm ja paino noin 50g. Paneelin oikealla puolella on yksi fyysinen painike. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
HK27-älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on silikonia ja terästä. Näyttöruudun suhteen! Tämä HK 27 älykellossa on 1,78 tuuman suuri AMOLED-kosketusnäyttö, joka tukee aina päällä olevaa näyttöä ja joka on luotu resoluutiolla 368 x 448 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, hopea, ja kultaiset värit.
HK:n ominaisuudet 27 Älykäs kello:

HK27 on IP68 vedenpitävä älykello, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä kuntoseurantalaite auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, jonka avulla voimme hallita ja arvioida päivän aikana poltettuja kaloreita.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tässä HK27-älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat verenpainemittari, SPO2 veren happimittari, Moniurheilutilat, NFca kulunvalvonta, Istuvia muistutuksia, Soita ja viestien muistutuksia, Bluetooth 5.1, Ja paljon muuta. Tämän älykellon akun kapasiteetti on 260 mAh 2-7 Normaalin käytön päivät ja 25 Päivät valmiusaika.
Saatat pitää myös seuraavista:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
HK27-älykellon täydelliset tekniset tiedot:
| Laite | HK27 |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 45.4*37.5*11mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Hopea, Kulta |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.78 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 368x 448 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 260mAh |
| Normaali käyttö | 2-7 päivä |
| Sovellusnimi | CO-FIT |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hyvät ja huonot puolet speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, Suuri AMOLED -näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, 1Moniurheilutilat, Halpa hinta
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
HK27-älykello on tällä hetkellä saatavana vain Aliexpressistä eri hinnoilla. Voit valita itsellesi sopivimman hinnan!
Tarkista hinta 1
Tarkista hinta 2
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023



