X10 Ultra is another new 2023 Apple Watch Ultra clone that supports Bluetooth calling at a reasonable price. It is a sporty smartwatch that comes in a square shape with a 2.09-inch large LCD screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 veren happimittari, MultSport -tilat, NFC -kulunvalvonta, IP67 vedenpitävä, ja niin edelleen. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of X10 Ultra SmartWatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, this new X10 Ultra watch got a square design that looks stylish, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 49*43*13,8mm ja paino noin 55g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
The X10 Ultra-GS smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is of silicone, nahka, ja terästä. Näyttöruudun suhteen! This X10Ultra smart watch has a 2.09-inch Large IPS touchscreen covered with 2.5D glass and is created with a resolution of 425*518 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, hopea, ja kultaiset värit.
Features of X10 Ultra-GS Smart Watch:

X10 Ultra is an IP67 waterproof smartwatch, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Laitteessa on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä puettava auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, ja sen avulla voimme hallita ja arvioida päivän aikana poltettuja kaloreita.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, This X10 Ultra smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Muita ominaisuuksia ovat SPO2 Veren happimittari Verenpainemittari, NFC -kulunvalvonta, Istuva muistutus, Moniurheilutilat, Sää, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tässä laitteessa on a 450 MAH -akku kapasiteetti 3-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
X10 Ultra Smartwatch Full Specs:
| Laite | X10Ultra |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 49*43*13.8mm |
| Paino | 55g |
| Värit | Musta, Hopea, Kulta |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 2.09 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 425*518 |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 dual |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 450 mAh |
| Normaali käyttö | 3-5 päivä |
| Sovellusnimi | – |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 2.09-tuumainen Suuri IPS-näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Multi-Sport-tilat
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
The X10 Ultra smartwatch is currently available only on Aliexpres. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023



