Z68 Ultra?on toinen uusi 2022?Apple Watch Ultra Replica available in the market at an affordable price. The wearable is a sporty smartwatch that got a square design with a 2.0-inch large IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 veren happimittari, MultSport -tilat, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of IWO Z68 Ultra SmartWatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, this new Z68 Ultra comes in a square shape that looks stylish, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 49*43*13mm ja paino noin 55g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
The Z68 Ultra smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone and nylon. Näyttöruudun suhteen! This Z68Ultra smart watch uses a 2.0-inch Large IPS touch screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 435*485 pikseliä. Tämä Apple Watch -klooni on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, oranssi, sininen, ja valkoiset värit.
Features of Z68Ultra Smart Watch:

Z68 Ultra is an IP67 waterproof smartwatch, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä älykello auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, This Z68 Ultra smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Lisäominaisuudet ovat veren hapen seuranta verenpainemittari, Istuva muistutus, MultSports -tilat, Alipayn offline -maksu, Sää, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tämä puettava on varustettu a 380 MAH -akku kapasiteetti 2-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2022
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2022
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
Z68 Ultra Smartwatch Full Specs:
| Laite | Z68Ultra |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 49*44*13mm |
| Paino | 55g |
| Värit | Musta, Oranssi, Valkoinen, Sininen |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 2.0 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 435*485 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 380 mAh |
| Normaali käyttö | 2-5 päivä |
| Sovellusnimi | RDFit |
| Hihna | Silikoni, Valtameri |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Edut ja haitat teknisten tietojen mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 2.0-tuuman suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Multi-Sport-tilat, Halpa hinta
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
The Z68 Ultra smartwatch is available right now only at Alibaba and Aliexpress.
Tarkista hinta Alibabassa
Tarkista hinta Aliexpressissä
Saatat myös haluta tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2022






