jälkeen Lemfo LF28 joka otettiin käyttöön marraskuussa 2020. Lemfo on palannut jälleen ja julkaissut 2021 versio nimeltä Lemfo LF29. Tämä puettava on kuntomittari, jossa on urheilullinen muotoilu ja sykemittari, Verenpaine ja veren happimittari, 10 urheilutilat, IP68 vedenpitävä, ja tukee mukautettuja valintoja. Joten siirrytään täydellisiin yksityiskohtiin!
Lemfo LF29 älykellon muotoilu?

Kuten edellinen LF28-älykello! Tämä LF29-kello on myös pyöreä, mutta sen ulkonäkö ja muotoilu ovat erilaiset. Näyttää urheilulliselta, tyylikäs, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 40*40*10mm ja paino noin 40g. Kotelon oikealla puolella on yksi painike. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen kokoonpanon ¨C nämä ovat magneettiset koskettimet latausta varten ja sykesensori.
Kellon runko on valmistettu sinkistä, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tässä LEMFO LF29 -kellossa on 1,28 tuuman suuri TFT-kosketusnäyttö, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja luotu resoluutiolla 240 x 240 pikseliä. Tämä puettava laite on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja tukee mukautettuja kellotauluja!
LF29-älykellon ominaisuudet?

Lemfo LF29 on IP68 vedenpitävä älykello, voit käyttää sitä käsien pesun aikana tai sadepäivinä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi! Tämä älykello voi myös seurata 10 Urheiluaktiviteetti mukaan lukien kävely, juokseva, uima-, pyöräily, Kiipeily, Sulkapallo, Ping Pong, Koripallo, ja Jalkapallo. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Verenpainemittari, Soita tai laita viestiä muistutus,? Sovellusilmoitus, Bluetooth 5.0, ja enemmän. Lemfo LF28 on varustettu myös 210 mAh akulla muutaman päivän käytössä.
MYÖS TYKKÄÄT:?
7 Parhaat Android -älykellot miehille 2023
10 Parhaat itsenäiset älykellot Sim-kortilla ja WIFI:llä 2023
6 Parhaat älykellot ?HD -kamera
Lemfo LF29 älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | Älykello LF29 |
|---|---|
| Muoto | Pyöristää |
| Ulottuvuus | 40*40*10mm |
| Paino | 40g |
| Värit | Musta, Sininen, Punainen |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.28 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240*240 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit | Syke -anturi |
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | N0 |
| NFC | Ei |
| EKG | Ei |
| Moniurheilutila | 10 Urheilutilat |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 210 mAh |
| APP | Gloryfit |
| Normaali käyttö | 2-7 päivä |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 4 tyyppinen terveysvalvonta, 10 urheilutilat, Mukautetut kellotaulut, Bluetooth 5.0
Miinukset: Se ei tue Bluetooth-puheluita
Hinta ja saatavuus?
Lemfo LF29 älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Saatat pitää myös Tarkista:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






